Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cross Akademie

Goto down 
+2
Joshiro
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 12:50 pm

Po chvilce už jsme u stolu seděli tři a povídali si o všem možném, díky bohu, celkem jsem se uvolnila a rozmluvila se. Jenže ouha, Leila si řekla, že nás prostě nechá o samotě a konec. "Tak jo, dobře, uvidíme se pak, Leilo." Rozloučila jsem se s ní. Wááá, bože co teď? Jsem tu sama, sama s ním, vždyť já nebudu schopná mluvit a navíc mu jsem teďka na obtíž, bude se o mě muset starat jak o malé děcko, aby se nám náhodou Midori nezatoulala. Jančila jsem v duchu ale navenek jsem se to pokoušela nedávat najevo, i když to asi šlo trochu poznat.
Tak jsem tam tak s Hanabusou seděla apokoušela se mluvit normálně a v klidu, což mi někdo dalo práci. Když bylo asi čtvrt na čtyři, už jsem se zvedala ze židle. "Už asi půjdeme. Promiň, jestli jsem ti na obtíž, že se o mě musíš takhle starat, abych nezabloudila." Vypadlo ze mě a na moment jsem sklopila oči. Pobrala jsem těch pár tašek, které jsem z nákupů měla a mohlo se jít. Tam kam šel Hanabusa, tam i já, míjeli jsme spustu lidí a stánků, až jsem se u jednoho zastavila. Jakási stará paní tam prodávala ručně dělané šperky, všelijaké náušnice, náhrdelníky, náramky a různé přívěšky, všechno bylo nádherné. Mě ale zaujal jeden náhrdelník. "Ten je krásný." Usmála jsem se a vzala ho do ruky. Byla to sametová černá stužka, na které byl přidělaný nádherně vytvarovaný a červený skleněný květ růže. Ráda bych si ho koupila, hodil se mi k náušnicím, které jsem měla, ty své červené růže, jediné co mi zbylo po matce, ale nechtěla jsem utrácet, aby mi taky něco zbylo a tak jsem si raději nekoupila a šla dál.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 12:56 pm

Takže XD Kolem té čtvrt na čtyři se zvedli a spolu ještě šli chvíli courat městem a až pak nějak zamířli do areálu. Hanabusa si oc dobře všimnul, jak Midori skoro slintala nad jedním šperkem u jednoho stánku a v hlavě se mu už opět tvořil další plán XD
Jak se ti zatím líbí těch pár dní na akademii? zeptal se Hanabusa, aby navodil nějaké téma XD
Mezitím já sem taky byla ještě v městě, protože sem se trošku stratila s mým orientačním nesmyslem sem nevěděla kudy sem přišla XD a kde sem už byla XD Příště snáma ještě půjde Ruka-chan, aby ona mě odvedla do areálu T-T řekla sem si a pořád někde chodila a už mě o celkem přestávalo bavit a ptát se lidí kde je škola mi přišlo trapný, když sem sama ze školy XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:04 pm

V klidu jsem šla s Hanabusou zpět na akademii, když navodil nové téma. "Já jsem tady spokojená, beru to jako nový domov s novou rodinou. Je to tu pěkné, ale skoro vůbec se tady neorijentuju." Usmála jsem se na něj, to už jsme byli v hale Měsíční koleje. Cosi se mi mihlo hlavou a tak jsem sebrala všechnu odvahu a zeptala se. "Em, Hanabuso, máš teď chvilku?" Pípla jsem nesměle a pokračovala. "Jestli by tě to moc neobtěžovalo, mohl bys mi ukázat areál akademie?" Dořekla jsem to a trochu znervózněla, to už jsem byla před svým pokojem a odemikala dveře.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:08 pm

Hanabusa hned zporozněl a opět nasadil milý usměv
Rád! Můžem vyrazit hned jak si dáš věci do pokoje XD řekl úplně natěšeně XD
Mezitím já někde v centru města sem si sedla na nějakou lavičku a vytáhla mobil, abych mohla někomu zavolat aby pro mě došel XD jenomže při mém "štěstí" sem měla mobil vybitej XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:15 pm

Neměla jsem co dělat, tak jsem se šla projít do města. Zahlédla jsem Leilu, jak sedí na lavičce a cosi cvaká na mobilu. Přes celou ulici jsem zařvala:
Lééééééilóóóóó!!!!!!!!!!! Tááááááááááááádýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!
Teď by mě zajímalo, jestli si mě všimla. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:16 pm

Holt smůla s tím mobilem, ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Jak tam Leila tak seděla anevěděla co by kde by, někdo určitý si jí všiml. "Leilo? Co ty tady tak sama?" Ozval se Zerův hlas a opravdu, před Leilou stál Zero s jakýmsi balíčkem v ruce. "Ty jsi zabloudila?" Usmál se na Leilu a mile se na ni podíval.
Mezitím jsem si dala věci do pokoje, zamkla a už hurá s Hanabusou ven. Byla jsem šťastná, že můžu být s ním, i když jsem se pořád cítila trochu nesvá a červená. Hlavně se nepřetvařovat, buď taková jaká jsi. Znělo mi v hlavě a já nemohla než souhlasit. "Tak, kde začneme?" Usmála jsem se na Hanabusu a snažila se uvolnit.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:20 pm

Nééé, já a ztratit se? Jen..jen sem si višla ven z areálu XD snažila sem se to zakecat, ale Zero mi podle jeho pohledu nevěřil
No dobře...tak sem trošku zabloudila XD připadala sem si jak největší nemehlo na světě XD
Mezitím Hanabusa se nenápadně upravil, když byl Midori v pokoji a když vyšla z pokoje, tak dělal jakože nic, jakože se vůbec neupravoval atak XD
Musím ti ukázat jedno suprové místo! Pojď za mnou! Opět ji chytl nevědomky za ruku a táhl ji k jedné opravdu úžasné fontáně obklopenou růžemi a tak XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:29 pm

Zero se ohlédl po jedné upírce, která stála opodál a řvala na Leilu jak šílená. "Máš tu asi kamarádku." Upozornil tě a rukou mávl směrem k Shichi. "No, pokud tady nechceš zůstat, můžeš jít se mnou, já už se vracím na akademii." Nabídl ti po chvilce mlčení Zero s úsměvem.
V tu chvíli jsem už byla s Hanabusou na cestě k dle jeho slov naprosto úžasnému místu. Už jsem chtěla jít za ním, ale to mě skoro automaticky lehce chytil za ruku. Zrudla jsem, nebylo to jako předtím, když jsme si jen tak formálně potřásli rukou, tohle bylo jiné. Ani jsem nestačila říct jediné slovo a už jsme byli na opravdu nádherném místě, u jedné fontány kolem které rostly nádherné rudé růže, dokonale romantické místo. Vzdychla jsem si v duchu a rozhlédla se kolem. "Máš pravdu, je to nádherné místo." Usmála jsem se na Hanabusu a sedla si na okraj fontány. Rukou jsem zčeřila hladinu vody ve fontáně, bylo to úžasné, kouzelné místo!


Naposledy upravil Midori Hana dne Sat May 09, 2009 2:05 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:34 pm

Hanabusa utrhl z jednoho keře takovou hezounkou rudou růži a šel si sednout k Midori
Hele, když je zítra sobota a neučí se....nechtěla bys jít zase do města? Tentokrát ne na nákupy ale za zábavou! ^-^ zaškemral hanabusa a hrál si s růží v ruce XD
Dobře! Půjdu stebou, taky sem měla už asi před půl hodinou vplánu tam jít XDzvedla se z lavičky a oprášila se.
Co to máš? zeptala sem se Zera a ukázala na ten balíček XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:43 pm

Hanabusa si hned přisedl a všimla jsem si, že v ruce držel krásnou růži. Když v tom přišel pro mě málem splněný sen, on mě někam pozval!! Ano opravdu, pozval, slyšela jsem dobře. Začervenala jsem se a pořád myslela na to, že mám být svá a uvolnit se. Sladce jsem se na Hanabusu usmála a podívala se mu do jeho nádherných modrých očí. "Ano, chtěla. Víš, jsem ráda, když můžu být s tebou." Odpověděla jsem a uvolnila se, dala jsem průchod svým myšlenkám a citům a jaksi se trošinku prokecla.
Mezitím byl Zero s Leilou a Shichi pořád ve městě. "Tohle? Ředitel Cross mě jen poslal pro balíček na poštu, bůh ví co to má." Pokrčil rameny Zero. "Půjdeš s námi Shichi nebo tady zůstáváš?" Zeptal se Zero. "Ještě tady zůstanu, však já dojdu." Usmála se Shichi a zmizela za dveřmi jednoho obchodu. "Tak půjdeme sami dva." Mrkl na tebe Zero, ach jak to znělo krásně, sami dva.

Omlouvám se Shichi, že jsem za tebe hrála, snad ti to tolik nebude vadit, gomen.


Naposledy upravil Midori Hana dne Sat May 09, 2009 2:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 1:48 pm

Mno, hrdličky očividně chtěly být samy, tak jsem zapadla dovnitř nejbližšího obchodu a nechala je.
(mimo rp: já musím jít, to jsi mi Leilo akorát nahrála xD)
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:08 pm

Když na mě mrkl, trochlu sem nabrala červené barvy XD A bylo to tady, moje ukacenost mě opustila a já nevěděla co mám říkat XD
Mezitím Aido zase začal zářit jak sluníčko, pedal Midori tu růži a opět ji vzal za ruku a pravil xD: Pojď! Ještě to tady musíme šecno projít, aby ses náhodou někdy neztratila XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:15 pm

Reakcí na má slova bylo to, že mi Hanabusa podal růži, kterou jsems radostí a s ruměncem ve tváři přijala. To už mě ale opět něžně chytil za ruku a vedl mě k dalšímu místu. Byla jsem červená a šťastná, konečně jsem se trovhu uvolnila, hlavně v klidu, vyvíjí se to dobře ne? Řekla jsem si v duchu a ruku v ruce jsem šla za Hanabusou.
V tu chvíli už byla Leila se Zerem na cestě zpět do akademie. A stal se zázrak, Leila nevěděla co říct! Opravdu, stalo se to, co všechno kluci nedokážou že? "Tak pojďme." PObídl ji Zero a trochu rozpačitě se k Leile přiblížil. Bylo na něm vidět, že chce něco udělat, ale pořád si to rozmýšlí a neví, jestli jo nebo ne. A zřejmě si nakonec řekl ano, neboť za okamžik Leilu něžně chytil za ruku, byla z toho cítit nejistota, ale i něha a zalíbení.


Naposledy upravil Midori Hana dne Sat May 09, 2009 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:20 pm

Tohle sem teda fakt nečekala a obzvlášť od něho! Samozejěm že sem nijak neucukla bo tak ale začala sem být také rudá jako Midori u Hanabusy XD a tak sme teda kráčeli ruku v ruce po městě XD
Hanabusa trochu zpomalil krok, a porád držel Midi za ruku. Chodili spíš venku než někde v budovách a Hanabusa měl pořád co říct, samozřejmě nechal mluvit i Midori XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:36 pm

Za chvíli jste se Zerem došli až před Měsíční kolej. Ach jaká škoda, teď tě pustí a ta nádherná chvíle skončí a on odejde nebo ne? "Leilo, jestli bys chtěla, zítra bychom mohli někam zajít." Řekl Zero a bylo vidět, že je trošku nesvůj. "Třeba ve dvě?" Zeptal se a zadíval se ti do očí.
Mezitím jsem se procházela s Hanabusou po akademii, to nás zrovna uvidělo několik studentek z Denní třídy.
"Idol senpai!!!!!!!!!" Začali hned šílet a když viděly, že mě Hanabusa drží za ruku, vrhly na mě pořádně zlý a vražedný pohled. Jenže ouvej, hned se k nám rozběhly a jako smyslů zbavené nás pronásledovaly, takže se z naší procházky stala honička "o život". "Ty jsi tady pořádně oblíbený." Prohodila jsem mezi během a usmála se, bohužel ty holky z Denní třídy byly pořád za námi a nehodlaly to vzdát.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:42 pm

XD
Běželi ste jak o život před šílenýma studentkama. Měli ste trošičku náskok a pak Aido rychle běžel do nějakého sklepa či co, samozřejmě tam tebe taky zatáhl a studentky z denní nevěděli, že ste se schovali někde v podzemí XD a běželi někam dál XD
Páni! Tady možná budem chvíli v bezpečí, jau, ikdyžje to tady nějaké,jau! těsné! Byli jste skoro na sobě namáčklí a věci v místnůstce kolem vás vám zabírali místo XD
Zítra? Ve dvě? Jasně! řekla sem už trochu ovladatelně XD ale nějak sem si neuvědomovala, že se ho pořád držím za ruku a vůbec nějak nenaznačuju že bych ho chtěla pustit a odejít ksobě XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 2:49 pm

Zero taky nevykazoval známky toho, že by se mu chtělo odejít, ale povinosti jsou holt povinosti. Asi jsi čekala jen úsměv a ahoj, ale to ne, tohle, tohle, no posuď sama. Zero se k tobě trochu rozpačitě přiblížil a políbil tě na tvář. Byl to neskutečný pocit, i když to bylo jen na tvář. "Zítra ve dvě, budu se těšit." Usmál se a odešel.
V tu chvíli jsem byla s Hanabusou schovaná v jakémsi sklepě či co to bylo a podotýkám, že tam bylo pořádně těsno. Hýbat se? Tak to byl luxus, byli jsme na sebe natěsno nalepení, až jsem se zase začala červenat, aby ne, když jsem byla tak blízko u Hanabusy. "Myslím že jo, ale jestli nás najdou tady, tak je to asi konec, protože tady není místa k hnutí natož k útěku." Souhlasila jsem a nějak se snažila nespadnout, nepošlapat Hanabusovi nohy a nedělat zbytečný hluk.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:01 pm

Hanabusa se chtěl taky nějak poposunout ale něco mu nedovolovalo cestu u nohou XD a nějak nešikovně málem na tebe spadl, ale stihl se rukama opřít o zeď zatebou a vaše obličeje byli táák blízko usebe XD Hanabusa se pak tobě zadíval do očí a přemýšlel, esli má nebo je příliš brzo tě políbit XD
Zero musel odejít na práci prefekta a já se vydala pomlým couravým krokem k měsíčnímu sídlu, jenomže to kole mě proběhlo několik studentek z denní třídy a málem mě zadopali do země Že by tudy prošel Aido? pomyslela sem si XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:10 pm

Nebyla jsem jediná, která měla v tom stísněném prostoru problém s tím, jak se hýbat. A ani jsem nebyla jediná, které se povedlo tak krásně spadnout. Hanabusa se snažil nějak se pohnout, aby se na mě tak nemačkal, ale o něco zakopl a padal rovnou na mě, ale ještě se stačil opřít o zeď za mnou, ovšem jak jsme my dva skončili, to byl pohled. Hanabusa se mi díval přímo do očí a já rudla a rudla, byl u mě tak blízko a ten jeho pohled, mám, nemám, můžu? Co když si se mnou jen hraje? Běželo mi hlavou, když jsme byli tak blízko. Cosi v hlavě mi říkalo, že mám jedinečnou šanci a když se ozvalo i to cosi v srdci, které říkalo, že pro něho něco znamenám, už jsem neměla k rozhodnutí daleko. Byl to jen kousek, který nás s Hanabusou dělil, uvolnila jsem se a vzala všechnu odvahu a asi ještě víc, protože jsem to udělala! Přiblížila jsem se k němu a objala ho a políbila! Byl to nepopsatelně nádherný pocit, i když jsme byli zavření kdesi v zaprášeném sklepě, byla to kouzelná chvíle!
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:15 pm

XD
Hanabusa se pořád nemohl rozhodnout, jestli má nebo nemá...ale co to? První krok udělala sama rudá Midori!XD Hanabusovi to samozřejmě nevadilo a rád ji polibek vrátil (nebo jak se to píše)XD
Mezitím já se podrbala ve vlasech nevěřícně zavrtěla hlavou Jo! Tudy musel proběnout aido, jinak by tu vlastně ani nebyli...coto? z dálky sem viděla ty studntky z denní běžící směrem já XD A jedna přes druhou začali vyzvídat!
Kde je Idol-senpai? Jste jeho sestra ne? Musíte vědět kam še? Že ho schováváte? a podobně a já se je snažila nějak uklidnit, jenže fanynka jsou fanynka a ty uěší jen jejich idoll XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:23 pm

Byla jsem tak šťastná, tohle byl opravdu splněný sen, nádhera, pohádka a co líp, skutečnost! Když jsme se od sebe oddělili, usmála jsem se na něj. "Mám tě ráda." Zašeptala jsem štěstím bez sebe, jenže naši romantickou chvilku přerušil hrozný řev. "Kde je? Ty to určitě víš, řekni nám to!!" "Jo, kdo byla ta holka? A kde je, tak mluv!!!" "Idol senpai!!!" Ozývalo se nad námi a byl tam slyšet i Leilin hlas. "A kruci, bojím se, že Leilu převálcují." Prohodila jsem, ale to se nad námi ozval opět řev a doslova dusot, jenže ouha. Když se na to osudové místečko postavila Leila a ještě několik faninek, jaksi je to neudrželo. Dívky z Denní stihly ucuknout, ale Leila se zřítila přímo za námi. Tak tohle asi nedopadne dobře, já v obětí Hanabusy, Leila zhučela dolů a nad námi armáda krvelačných faninek. Mihlo se mi hlavou a jen jsem se snažila ignorovat doslova vražedné pohledy, kterými mě Hanabusovy faninky zasypaly.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:25 pm

Asi mám něco s nohou prohlásila sem v řískách XD(ted jedu tak me odvedte treba do pokoje)
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 3:42 pm

"Idol senpai!!!" Ozvaly se sborově faninky, což bylo určitě slyšet na celou akademii. "Hele, to je ona!" Vykřikla najednou nějaká černovláska a tím ona myslela mě. A kruci, tohle asi nedopadne dobře. Pomyslela jsem si, už jsem čekala, že sem snad ty šílené faninky naskáčou nebo mě vytáhnou ven a uškrtí a nebo unesou Hanabusu a chudák Leila si něco udělala s nohou, no krása. Už už se k něčemu faninky chystaly, když v tom jsem zaslechla další kroky, záchrana! "Zpět na kolej, hned!" Zahřměl Zerův hlas a faninky se v málem panické hrůze rozutekly na všechny strany. To už se nad námi skláněl Zero, Kaname i ředitel Cross. "Jste tam dole v pořádku?" Optal se hned ředitel. "Až na Leilu, asi má zlomenou nohu." Informovala jsem je, načež nám ti tři pomohli ven. "To je neskutečné, vždyť ony jsou jako posedlé." Kroutil nad tím hlavou ředitel Cross. "Hanabuso." Ozval se Kaname, takže to znamenalo, že už musí jít. "Ano Kaname sama." Zareagoval Hanabusa, ALE! Ještě se ke mně naklonil a něžně mě políbil na tvář, což vyprovokovalo v mém těle chemickou reakci, jejíž výsledkem bylo to, že jsem byla zase jak rajče. "Midori, ty se se Zerem postarej o Leilu." Přikázal mi Kaname a já nemohla než poslechnout. "Výhoda je, že jako upír máš schopnost regenerace, nevýhoda, že vyléčit zlomenou nohu trvá při nejmenším den." Zhodnotila jsem to a chtěla Leilu podepřít, ale toho už se chopil Zero. Houby podepřít, rovnou vzal Leilu do náručí, ta nebyla schopna ani promluvit. "Zero, pak za mnou přijď do ředitelny a Leilo, přeju brzké uzdravení." Uzavřel to Cross a odešel.
S úsměvem jsem se podívala na Zera a Leilu. "Všechno zlé je k něčemu dobré, že vy zamilovaní." Neodpustila jsem si, jak jsem šla vedle Zera, který nesl Leilu v náručí. Zero se trochu začervenal, ale nenechal si to líbit. Kdyby byla Leila v pořádku, nepochybně by mě uzemnila nějakou svojí hláškou, ale teď za ni musel zaskočit Zero. "No a? Vy jste si taky vybrali romantické místečko, že hrdličky? Ani se nemusím ptát, co jste tam dělali, viď?" Usmál se provokativně načež jsem zrudla a vyplázla na něj jazyk. Tak jsme se pošťuchovali, až jsme konečně došli na náš pokoj, kde Zero Leilu položil na postel a pak uháněl za ředitelem.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 7:50 pm

zrovna do smíchu mi nebylo, nějak blbě sem spadla na nohu a vůbec sem byla celá rozlámaná a ktomu všemu tam musel přijít Kaname, ředitel Cross a Zero!!! Pak sem si všimla, že Midori mi chtěla pomoc vstát ale toho už se chopil Zero, a vzal mě do náruče. cestou do měsíční ubytovny se tam ti dva pošťuchovali a měli samé vtipné hlášky XD Když sme přišli do ubytovny, posadil mě na jedno z těch dvou gaučí v přízemí pod schody a sedl si ještě natuchvíli vedle mě XD Nachytala sem opět té své lehce červené barvy XD a nějak ze sebe vykoktala: Eh..m-moc ti děkuju! Nést mě..v náruči...No prostě děkuju! nahodila sem milý úsměvXD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 09, 2009 7:59 pm

Jakmile Zero odešel, hned jsem se nahrnula k Leile. "Tak co noha, v pohodě? Neboj, zítra ještě poležíš a pak to bude v pohodě. A co ty a Zero, povídej, jsem hrozně zvědavá." Vychrila jsem na Leilu a opatrně si sedla na její postel. "A šťastná." Začervenala jsem se a vzpoměla si na všechny ty úžasné věci, které jsem dnes zažila.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Cross Akademie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cross Akademie
Návrat nahoru 
Strana 6 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: