Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Cross Akademie

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Kaname Kuran

Poèet pøíspìvkù : 38

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 3:26 pm

chod najs Hanabusu a midori abi šli hlidat yuuki.Nechci abi se jej stalo niečo. pak prid zamnou.povedal som jej a odešiel som preč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shichi-chama

Poèet pøíspìvkù : 72

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 3:30 pm

Joo...
Mno tak jsem šla hledat ty dva, a hned jsem věděla, kde je najdu. Samozřejmě byli zas u fontány a vyměňovali si sliny xD Nebyli zrovna dvakrát šťastní, že mě tam viděli, ale když jsem jim objasnila, že to chce Kaname, tak ze strachu toho radši nechali a šli za ním xD

(gomene XD)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Poèet pøíspìvkù : 141

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 3:45 pm

Jakmile jsme shučeli do fontány, následoval záchvat smíchu a různé blbinky. Kdyby nás viděl Kaname, asi by nebyl dvakrát nadšený, co tu v té fontáně vybádíme. Pomyslela jsem si, ale v tu chvíli mi byl Kaname úplně jedno. Byla jsem to jen já, Hanabusa a "Shichi?" Vyhrkla jsem překvapeně, když nám Shichi narušila naši pěknou chvilku s tím, že máme hlídat Yuuki. "Em, dobře." Začervenala jsem se, když jsem si uvědomila, jaká na nás dva byl asi pohled. Tak jsem celá mokrá vylezla z fontány a začala přemýšlet, jak se asi budou ostatní tvářit, když přijdeme s Hanabusou promočení až na kost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Poèet pøíspìvkù : 101

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 4:08 pm

sklucena v bezvedomi com bola na zemi .
po asi tak 1hodke som sa prebrala.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 4:44 pm

ani sa nenazdali a už som bol zanimi.
Hanabusa ,Midori čo to vivadite???nemate nahodou nekde byt???pozrel som sa svim ladovim pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 4:56 pm

Ani jsme s Hanabusou nestačili dojít ke koleji a už za námi byl Kaname. Oba jsme strnuli, když se ozval jeho ledový hlas a já cítila jeho pohled. Em, no jak taky asi může reagovat, když jsme pořádně mokří. Doufám že přišel až teď nebo to byl on, kdo nás sledoval z toho křoví? Mihlo se mi hlavou a bylo mi jasné, že z toho Kaname není zrovna nadšený. Pomalu jsme se s Hanabusou otočili. "Gomenasai, teď nám to Shichi san vyřídila, už jsme byli na cestě za Yuuki." Začal Hanabusa omluvným tónem a já už ve vzduchu cítila průšvih. Ale co, vždyť je to pravda! Shichi nám to řekla před chvilkou a spadnout do kašny snad není porušení školního řádu ne? Řekla jsem si v duchu a čekala, co na to Kaname.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:00 pm

Začali mi žiarit oči.
Davajte na Yuuki pozor ked vam utiečie ako predtym neželejte si mna.
povedal som a bolo jasno videt že som dost naštvani.
Odešol som ale ešte predtym som povedal shichi abi šla somnou do mesta kupit yuuki krasne večerni šaty.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:06 pm

Jakmile Kaname odešel, já i Hanabusa jsme si oddychli. Ale stejně, nic jsme neudělali! Protestovala jsem tiše, i když se vlastně nic nestalo. "Tak pojďme, tohle bylo o fous." Řekl Hanabusa a tak jsme se rozběhli zpět ke koleji. Halou jsme proběhli jako by nic, nevšímali jsme si Layly ani Takumi, kteří asi byli dost překvapení, jakto že jsme tak mokří, když venku neprší. Ale to nám bylo celkem jedno, konečně jsme doběhli k Yuuki a celí udýchaní a mokří si vydechli. "Prosím teď nám neutíkej, už tak má Kaname poněkud špatnou náladu." Vydechla jsem a podívala se na Yuuki.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:11 pm

ja som lezala na zemi a od bolesti som si drzala hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:18 pm

Jestli si někdo myslel, že hlídat Yuuki bude bez problému, pořádně se mýlil. Yuuki z ničeho nic chytla bolest a svalila se na zem. Ležela tam a sržela se za hlavu. "Yuuki!!" Vyhrkli jsme s Hanabusou skoro sborově a hned si k ní klekli. "Yuuki, co je ti?" Vyděsila jsem se. "Dáme ji na sedačku." Řekl Hanabusa a tak jsme ji co nejopatrněji položili na gauč. "Donesu jí obklad a něco k pití." Napadlo mě a hned jsem začala ty dvě věci shánět. To se daří, co jí jen může být? Jedno je ale jisté, jestli ji to rychle nepřejde, Kaname je schopný nás obvinit z toho, že za to můžeme my. Pomyslela jsem si. Netrvalo to dlouho a sehnala jsem jak něco k pití tak i obklad a uháněla zpět za Yuuki. "Mám to." Vyhrkla jsem a hned zamířila s obkladem a skleničkou vody k Yuuki.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:25 pm

ked obi dva umna stali zrazu ma hlava uz nebolela otvorila som oci a chitila hanabusa pod krk.
oci sa mi rozziarili.pecet sa uvolnila.takze moju moc som mala spatki.stale som drzala hanabusa pod krkom a vlasi mi narastli hodne richle.
pozerala som sa do okola a hladala dvere.
ked som zbadala dvere hanabusa som hodila o stenu a sla ke dveram.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:32 pm

Když jsem si myslela, že nemocná yuuki bude náš největší problém netušila jsem, co stane vzápětí. Sotva jsem se vratíla s pitím a obkladem, Yuuki se zřejmě ulevilo ale co následovala pak, tomu jsem skoro nevěřila. Z ničeho nic jí začaly červeně svítit oči a o dost se jí prodloužili vlasy, málem jsem ji nepoznala. Když vtom chytila Hanabusu pod krkem a začala hledat cestu pryč a až ji našla, lehce Hanabusu odhodila a utekla. "Hanabuso!!" Vyjekla jsem, pustila obklad i pití na zem a hned se k němu rozběhla. "V pořádku, nenech Yuuki utéct, já tě doženu." Řekl mi a já jen přikývla a vyběhla za Yuuki. "Yuuki vrať se!!" Volala jsem na ni, ale pochybovala jsem, že by mě poslechla.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:37 pm

v lese som zastavila pak sa i nachvili stratila sla som po jedne studentke z denni triedi nez kemne midori prisla uz som jej pila krev.
podivam sa na midori a studentku pustim.pak som sla za midori chitila podkrk ale vtu chvili som spadla na zem a zaspala pochvili som sa zmenila do normalu.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:40 pm

mal som zli pocit tak som sa vratil do akademie a šel sa pozriet na yuuki ale bol tam jenom Hanabusa
Hanabusa kde je yuuki???
povedal a chitil ho pod krk.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:44 pm

Ať jsem křičela sebevíc a utíkala, co mi nohy stačily, Yuuki měla náskok a já ji nemohla dohonit, až se zastavil kdesi v lese a k mé smůle se pustila do nějaké holky z Denní třídy, která se bůh ví proč potulovala v lese. Nestihla jsem ani otevřít pusu a už mě Yuuki držela pod krkem, že jsem nemohla dýchat. Už jsem myslela, že se budu muset pokusit nějak Yuuki od sebe dostat násilím, ale to mě z ničeho nic pustila a vrátila se do normálu. Já klesla nachvíli na kolena a chytila se za krk. "Dobrý." Vydechla jsem a postavila se, to už se za mnou přihnal i Hanabusa aza ním Takuma. "Midori!" Slyšela jsem už z dálky. "V pořádku, ale Yuuki se pustila do nějaké holky z Denní, Takuma odnesl bys ji prosím k doktorovi?" Zareagovala jsem načež už měl Takuma tu holku v náručí a spěchal s ní za Toushirem. "Vezmeme ji zpět do Kanameho pracovny, snad už bude v pořádku." Vydechla jsem, načež vzal Hanabusa Yuuki do náručí a co nejrychleji jsme se vrátili zpět na kolej.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:48 pm

midori nevedela ze som sa už vratil.
hanabusa to vedel.
ked sa vratili sedel som na pohouke sledoval tych dvou.
čo to malo byt????nehovoril som vam abi ste yuuki ustražili???
ale v tu chvili som nevedel čo sa doopravdi stalo.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 5:54 pm

Ach ne! Bylo první na co jsem myslela, když jsem uviděla Kanameho. Za pár chvil už seděl na pohovce a přísně si nás prohlížel. Vždyť my za nic nemůžeme! My Yuuki nic neudělali a na vlastní nebezpečí za ní běželi a hlídali ji! Křičelo mi cosi v hlavě, ale zatím jsem raději nic neříkala. Hanabusa se taky k řeči neměl, ale pořád mlčet jsme nemohli a tak jsem se opět odhodlala to nějak vyžehlit. "Gomenasai Kaname sama, ale přísahám, že jsme Yuuki opravdu hlídali. Z ničeho nic se jí udělalo špatně o spadla na zem, tak jsem zaběhla pro něco k pití a pro obklad a když jsem se vrátila, Yuuki červeně zářily oči a jako by nic Hanabusu odhodila na stěnu a utekla. Běžela jsem za ní až do lesa, kde si naneštěstí našla nějakou studentku z Denní třídy, ale tu už Takuma odnesl na ošetřovnu. Pak se konečně uklidnila a vrátil se do normálu, my jsme opravdu dělali, co jsme mohli!" Vypadlo ze mě a já doufala, že to tentokrát dopadne lépe než s tím sklepem.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:01 pm

dobře povedal som im a prikazal abi ji dali na postel.
yuuki je takova už od detstva
povedal som im. nikomu to nehovorte ona se jmenuje Yuuki Kuran je to ma mladši sestra.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:08 pm

Překvapilo mě, že se k tomu Kaname víc nevyjádřil a tak jsem s Hanabusou opatrně Yuuki položili na postel. Už jsem čekala, že nás pošle na pokoj, ale to co řekl, to jsem opravdu nečekala. "Mladší sestra?" Zašeptala jsem překvapeně a podívala se na yuuki a pak na Kanameho. Hanabusa taky vypadal překvapeně, tohle tajemství jsme asi věděli od té chvíle opravdu jen my čtyři. "Hi Kaname sama." Zareagovali jsme s Hanabusou skoro stejně na Kanameho prosbu o mlčenlivosti, no ani ne prosbu ale spíš rozkaz, nechtěla bych vidět co by dělal, kdybychom to prozradili. "Přejete si ještě něco Kaname sama?" Zeptal se po chvilce ticha Hanabusa a já doufala, že tohle malé Yuukino dobrodružství už je u konce.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:12 pm

to je prozatim všechno povedal som im a poslal do pokoju.

Druhi Den
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:14 pm

na druhi den som sa obudila a kaname lezal vedle mne.
cela som sa zacala cervenat a vikrikla K-K-K-KANAME-SENPAI?????
nic som si z minule noci nepametala ani neviem ze je kaname muj brat.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:15 pm

zobudil som sa ked yuuki namna prehovorila.
yuuki už si vzhuru???si v pořATKU???opital som sa jej milim hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:17 pm

ano som vporiadku povedala som mu a sla som do sve izbi.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:25 pm

Naštěstí jsme už mohli jít na pokoj, konečně. Vydechla jsem si a společně s hanabusou odešla do pokoje. "To bylo teda zakončení dne." Vydechl si i on a usmál se na mě. "To jo a teď honem du suchého." Opětovala jsem jeho úsměv, když vtom jsemsi vzpoměla na jednu maličkost. "Tak mě napadá, že jsem tam Kanamemu nechala na podlaze ten obklad a rozlité pití." Zamrkala jsem a doufala, že to Kanamemu zas tak nebude vadit. "Em to nic." Mávl nad tím rukou Hanabusa. "Asi bych měla Leile přestěhovat věci do tvého pokoje, jak mě předtím prosila." Vzpoměla jsem si a tak jsem pořád mokrá začala se stěhováním všech jejích věcí. "Počkej, přece to nebudeš tahat sama!" Protestoval Hanabusa, který se zrovna chystal obléct si něco suchého, ale hned toho nechal a začal taky přenášet Leiliny věci.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Mon May 11, 2009 6:27 pm

ked som sa obliekla sla som sa projst a vtom som zbadala midori a hanabusa
nechcete pomoct???
opitala som sa ich.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie