Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ples: týden před ním i den D

Goto down 
+2
Midori Hana
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeSun May 10, 2009 9:27 pm

( No, tak vám sem dávám ten ples XDXD )
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 7:09 pm

A bylo to tady, opět bylo ráno a další den už všem připomínal, že do plesu zbývají jen tři dny! Ano, už to tak bylo, čas utekl jako voda a ples se blížil. Žila jím snad celá akademie. Dívky z Denní třídy nemluvily o ničem jiném, neustále se hádaly která z nich bude tančit s Akatsukim, která s Takumou, která si řekne o tanec Kanamemu a kdo si zatančí s Hanabusou, prostě nežili ničím jiným. I kluci z Denní byli z plesu celí bez sebe, hlavně předseda, ten pořád básnil jen o Ruce, jak jí to vždy sluší a jak je nádherná. A i když to vypadalo, že Noční třídě je ples celkem jedno, opak byl pravdou. Taky v Noční se o tom hodně mluvilo, kluci už si představovali, jak je jako každý rok budou okupovat faninky a chlubili se, kterou z holek pozvali. Holky zase řešily šaty, boty a všelijaké doplňky, však co byste čekali od holek? Přece musejí být krásné a okouzlující pro své milované.Ale byli tady i takoví, kteří ještě neměli s kým jít na ples, jako třeba Takuma a bylo vidět, že v jednom kuse o něčem nebo že by o někom přemýšlí.
To se tohle ráno Noční třída vracela s hodiny a dnes bylo faninek opravdu dost a naši upíři byli doslova zasypáni pozvánkami, taky že ano. Když holt Zero holky z Denní nepustil dál, tak to prostě jednoduše svým oblíbencům hodily. Jediný Takuma byl pořád duchem nepřítomný.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:33 pm

Ked ma videli dievcata z denni tak vipadali dost nastvane.
pomislela som si:asi sa hnevaju pretoze idem snimi.
tak som preistotu sa trocha viparila prec
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:40 pm

Ked som videl yuuki ako odchaza chitil som ju za ruku a šli sme spolu.
No dievčata stoho neboli moc štastni.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:51 pm

Naše banda upírů procházela bránou a já sem šla samozřejmě s midori XD a pořád sme něco řešili, hlavně ples, šaty a tak. XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:56 pm

Jak sedalo čekat, dívky z Denní třídy vrhaly po Yuuki buď závistivé nebo tázavé pohledy, ale když viděly, že je u ní Kaname, neřekly ani slovo. "Yuuki chan." Ozval se odněkud zezadu dívčí hlas, ale ne ledasjaký, to byla Yori, jak asi musela reagovat, když zijstila, že její nejlepší kamarádka teď chodí do Noční třídy?
Mezitím už jsme pomalu mířili k Měsíční koleji, když vtom si mě a Leilu odchytl Takuma. "Potřeboval bych pomoc." Řekl prosebným tónem a samozřejmě nasadil ten svůj úsměv, no řekněte mu ne. "Klidně, čeho se to týká?" Zareagovala jsem hned. "No, o tomhle se nechci bavit takhle venku, můžete teď na chvíli ke mně?" Odpověděl mi Takuma. "Hm, proč ne, jdeš Leilo?" Usmála jsem se a začala přemýšlet, copak může po nás zrovna Takuma chtít.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:59 pm

Samozřejmě že taky musím íjít! řekla sem rozhodně! XD
Že by se to týkalo Schichi?? běželo mi hlavou XD No co, třidny před plesem a oba ještě nejsou zadaný a zrovna otom sesemnou Takuma bavil XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:28 am

Ked som uvidela yori nic som nepovedala len som sa smutne otocila na druhou stranu. a povedala.
prepac yori
a sla som dal aj s kanamem.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 1:07 pm

Yuuki nieje ty nič???
opital som sa jej ked som videl že sa tvari smutne.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 1:09 pm

nie som vporatku
povedala som kanamemu a sla som napred.
abi si dievcata nic nemisleli
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 2:30 pm

Když jsme procházeli mezi ubytovnou a hlavní budovou, všechny holky z denní vřískaly víc než obvykle. Nejhůř na tom byla asi Yuuki, kdež teď přestoupila do Noční. Denní holky zamilované do Kanameho se rozdělily na dva tábory- jedna polovina omdlévala, když viděla prefektku po boku jejich miláčka a druhá půlka se tvářila tak vražedně, že kdyby se pohledem dalo zabíjet, tak je Yuuki během pěti vteřin mrtvá. Zvlášť, když ji ještě Kaname chytil za ruku xD
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 3:41 pm

divala som sa na pohledi dievcat z denni.
a pomislela som si.
ach jaj co mam delat ted????holki mna budou nenavidet.
ked som si kladla tuto otazku nevedla som si nanu odpovedat.
tak som radci utekala k Shichi-chan.
a-ahojte.
povedala som kedze som bola trocha nervozna .
kanameho som nechala ako vzdi sameho.
holki z denni boli prekvapene pretoze som mala za 3 dni velmi dlhe vlasi.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 4:33 pm

Ahoj, pozdravila jsem Yuuki, která teď vedle mě pochodovala. Neboj, tady to přejdeš a pak je celý den neuvidíš, snažila jsem se ji uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 5:02 pm

Každý z upírů měl svůj vlastní program, Yuuki se zapovídala se Shichi, Hanabusa s Akatsukim a Shikim někam zmizeli, Rima a Ruka vysedávaly v hale a já s Leilou jsme v tu chvíli už seděly u Takumi v pokoji. "Tak o co jde?" Usmála jsem se a byla jsem zvědavá, nečekala jsem, že by zrovna od nás dvou chtěl někdo jako Takuma poradit. "Leile jsem to už říkal, tak to řeknu i tobě. I když se to za chvíli asi všichno dozví slib mi, že to nikomu neřekneš, Midori." Zareagoval Takuma a já jen přikývla. "Možná jsem ukecaná, ale každé tajemství je u mě v bezpečí." Mrkla jsem na něj a bedlivě poslouchala každé slovo, které řekl. "Jde o ples, už jen tři dny a já nemám nikoho s kým bych šel." Začal vysvětlovat. "Vážně? Vždyť tady máš milion možností, jen jestli se můžu zeptat, máš na mysli někoho určitého? Já totiž znám jednu upírku, která by si taky ráda na ples někoho našla." Vyhrkla jsem a podívala se na Takumu. "Shichi." Odpověděl mi jak jinak než s úsměvem, ovšem tehle úsměv byl trochu rozpačitý. Jen to řekl, už se mi blýsklo v hlavě a já nasadila zářivý úsměv. "Super, myslím že to máš jisté, viď Leilo?" Usmála jsem se. neboť jsem si vzpoměla na můj nedavný hovor s Shichi.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeWed May 13, 2009 6:14 pm

uf to som rada nech uz sme tam lebo ako vidim tak vsetki holki z denni mne chcu zabit pohledem
povedala som shichi sla snou dale.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeFri May 15, 2009 1:13 pm

Takum ná teda vzal do pokoje a řekl nám o tom problému. Miodri hned souhlasila a já samozřejmě takyXD
No, Midori má pravdu! Máš to jistý, že na plese nebudeš sám...akdyžtak si můžeš zatančit s nějakou fanynkou řekla sem ironicky to stěma fanynkamam XD
Pak sme od Takumy odešli a začali sme s Midori rozebírat jak a co a kde a kdy XD Až sme narazili na Hanabusu
Co řešíte? Já se chci přidat! mrkl na nás (hlavně na Midi)
To tě vůbec nemusí zajímat! Protože je t překvapení! odvětila sem mu a chtěla ho ostrčit a jít s Midori dál. On ale ne a ne nás pustit a pak začal lechtat Midori a řekl, že esli mu to něco neřeknem, že i zlochtá až se počůrá XDXD Nato sem neměla trpělivost, ale zase sem nehctěla kazit srandu a jejich lásku,tak sem prostě stráášně nenápdě odešla ven promýšlet nějaký chytrý plán na Takuma x Schichi XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeFri May 15, 2009 6:11 pm

"Nech to na nás." Mrkla jsem ještě na Takumu a pak s Leilou odešla a začala rozebírat, jak to teda uděláme, kde to provedeme a jestli je budem špehovat nebo ne, prostě řešení technických problémů. "Ne ne, prosím tebe, to by dopadlo. Určitě by to zase bylo "porušení školního řádu" a Shichi ani Takumovi bych žádný průšvih nepřála." Zamítla jsem jeden Leilin nápad. "A co fontána? Ne, to je moc okoukané, chce to něco neobvyklého, romantického, někde kde budou mít soukromí, co je třeba dostat k Takumovi na pokoj? Shikiho bychom nějak zabavily a hotovo! Ale to je na nic, já nevím, co myslíš?" Přemýšlela jsem nahlas a pořád ne a ne být spokojená s tím, co mě napadlo. To na nás najednou narazil Hanabusa a hned se zajímal, copak to s takovým zápalem řešíme. Leila mu nechtěla říct ani slovo a tak už chtěla odejít, jenže to mě Hanabusa chytl a začal lechtat. No k mé smůle jsem hrozně lechtivá a tak jsem málem brečela smíchem, až jsem se konečně nějak vymanila s Hanabusova objetí a něžně ho políbila. "Nic nikomu neříkej, jen chceme s jednou maličkostí pomoct Takumovi, takové malé překvapení." Usmála jsem se na něj. "Já budu mlčet jako hrob, třeba bych vám mohl pomoct, já nic neřeknu." Žadonil Hanabusa a dělal psí oči. V tu chvíli mě něco napadlo aneb jak nic nekecnout. "A kdepak jsi byl ty se Shikim a Akatsukim?" Usmála jsem se vítězně. "My, no em, to je, to je tajemství!" Dostal ze sebe Hanabusa. "Tak vidíš, ale myslím, že by se nám tvoje pomoc později mohla hodit. My to jen s Leilou do podrobna promyslíme." Mrkla jsem na něj a zadívala se mu do jeho nádherných a krásně živě modrých očí.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeFri May 15, 2009 6:44 pm

Jenomže pak zjistila, že už tam dávno nejsem XD Takže se mohla dívat jemu do očí dál XDXD Hanabusa jí chytl za ruku a někam spolu šli, jen tak na procházku a nenápadně vyzvídal, jakou pomoc budou od něj chtít XD Hanabusa poslouchal každé Midoriinino slovo a smál se jak sluníčko a vůbec celkově byl jiný XD Ostatní upíři si už na jejich vztah zvykli, jen Takuma byl pořád takovej skleslej a doufal v nás a o Kuranovi ani nemluvim XD
Mezitím já sem šla po nějaké ceste a posadila se na lavičku. Ještě trošku mě bolela ta noha, ale zas tak hrozný to nebylo XD Na lavičce sem zaklonila hlavu k nebi a koukala na hvězdy a měsíc a přemýšlela, jak a kde dát Schichi s Takumou dohromady XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeSat May 16, 2009 11:49 am

No a jak měla Leila ve zvyku, hned se vypařila a tak jsem se s Hanabusou šla projít. Mluvili jsme o všem možném, ale hlavně o Takumovi, ale já nic nechtěla říct, dokud nevymyslím nějaký kloudný plán. Dobře, dejme tomu že to bude u Takumi v pokoji. Takže až tam Takuma ani Shiki nebudou, chtělo by to tam, hm stoprocentně květiny, jo květiny! Zijstíme si, jaké má Shichi nejraději. Dobře pak si Leila odchytne Shikiho, aby tam náhodou nerušil, já tam nějak nenápadně dostanu Shichi a Hanabusa by se mohl postarat o Takumu. Jo, to by šlo, to by mohlo vyjít! Přemýšlela jsem, až jsem konečně vykutila jakýsi pokus o plán. "Myslím, že to mám. Pojďme najít Leilu." Usmála jsem se a doufala, že nám tenhle malý plán vyjde vždyť už do plesu zbývají jen tři dny! Čirou náhodou jsme Leilu zahlédli na jedné lavičce. "Tam je, hele že tam budu dřív!" Usmál se hanabusa a už uháněl k Leile. "Tak to těžko!" Zavolala jsem na něj a taky se rozběhla, už mě na nepatrný kousek předehnal, když vtom mě něžně chytl kolem pasu a přitáhl si mě k sobě. Já jsem já a tak se samozřejmě dostavil ruměnec, ale to mi nijak nevadilo. "Dobře, vyhrál si." Vydechla jsem. "A cena pro vítěze?" Žertoval Hanabusa, načež jsem mu věnovala sladký polibek. "Leilo, mám to vymyšlené!" Zajásala jsem hned jak mě Hanabusa pustil a začala vysvětlovat svůj plán.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeSat May 16, 2009 2:44 pm

Jak sem přemýšlela, nějak sem začala usínat XD Když vtom mě z polospánku probudil nějakej hluk XD Byla to Midori s Hanabusou a říkala něco o tom plánu.
He? Jo! No povídej! řekla sem při mávání a smála sem se jak Takuma XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeMon May 18, 2009 4:27 pm

(mimo: gomene, že jsem nic nepsala ani já, ale mě nenapadlo co Very Happy pokusím se něco smysluplného sesmolit Very Happy)

Když jsme procházeli, Yuuki pořád cupkala vedle mě, ale ve třídě si pak sedla zase ke Kanamemu. Já jsem si sedla přes uličku k Rimě a Senrimu a kecali jsme, dokud nepřišel učitel. Mno, Leila tu není, to chápu. Ale kam zas zmizeli Midi a Hanabusa? Neříkejte mi, že se zas někde olizují a na vyučování zapomněli.
Jednooký si toho ani nevšiml a začal odříkávat látku bez toho, aby se vůbec zeptal, jestli někdo nechybí. No co, aspoň nebudou mít takový průšvih.

(není to nic moc, ale aspoň něco xD)
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeMon May 18, 2009 5:14 pm

ked hodina skoncila sla som von z triedi a sadla si pod strom.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeMon May 18, 2009 6:59 pm

"Tak fajn, hele takže zaprvé, zijstíme si, jaké květiny má Shichi ráda. Zadruhé třeba ty zabavíš Senriho, aby nešel do pokoje, zatřetí Hanabuso, pokusíš se tam dostat Takumu jo? A začtvrté se do Takumova pokoje pokusím dostat Shichi a je to." Vysvětlila jsem a znovu si začala přemítat, jak to teda všechno uděláme. Jak jsem tak koukala kolem a čekala, co mi na to Leila řekne uvědomila jsem si, že už jsme prošvihli vyučování! "To snad ne! Vždyť my jsme zameškali hodinu!" Vyděsila jsem se, na studyjních výsledcích mi totiž záleželo. Sotva ale kdokoliv stačil cokoliv říct, ozval se poblíž nás jakýsi zvuk a já letmo zahlédla něco kousek od nás no nebo spíš někoho. Stála tam jakási blondýnka a upírala na nás už od prvního pohledu velké a zřejmě tmavě modré oči.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeMon May 18, 2009 9:23 pm

Yagari zase něco vykládal, pak přišla Midi a Hanabusa. Už se chystali vejít do třídy, když v tom se před něčím - nebo spíš někým - zarazili. Zajímalo mě, kdo to je, tak jsem tak čučela. Moc jsem toho neviděla, jenom závěs blonďatých vlasů, a jak tak jsem se nakláněla přes lavici, Rima mě přes uličku kopla, ať už toho nechám xD Tak jsem se teda stáhla zpátky, ale stejně mě to pořád hryzalo.
Midori a Aidou se mezitím proplížili do lavice. Učitel dělal, že nic neviděl, aby to nemusel řešit xD
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:13 pm

Shichi-chama napsal:
Yagari zase něco vykládal, pak přišla Midi a Hanabusa. Už se chystali vejít do třídy, když v tom se před něčím - nebo spíš někým - zarazili. Zajímalo mě, kdo to je, tak jsem tak čučela. Moc jsem toho neviděla, jenom závěs blonďatých vlasů, a jak tak jsem se nakláněla přes lavici, Rima mě přes uličku kopla, ať už toho nechám xD Tak jsem se teda stáhla zpátky, ale stejně mě to pořád hryzalo.
Midori a Aidou se mezitím proplížili do lavice. Učitel dělal, že nic neviděl, aby to nemusel řešit xD

Mimo hru: Shichi jen tak mimochodem, já, Hanabusa i Leila jsme pořád kdesi v zahradě a tam vidíme tu novou, dle Yuukina příspěvku už je po hodině a my máme průšvih, ale už mám vymyšlenou pro Kurana super výmluvu. XD
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Ples: týden před ním i den D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ples: týden před ním i den D   Ples: týden před ním i den D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ples: týden před ním i den D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: