Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cross Akademie

Goto down 
+2
Joshiro
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorZpráva
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 7:37 am

nevedela som kam ma to vlece ale aj tak som sla zanim.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 1:22 pm

Pjd yuuki povedal som jej.
Ukažem ty tvoji izbu.
Tvoja izba je hned vedle moji.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 2:07 pm

Tss!! Prý "ona je upír jako já"... není náhodou přeměna člověka na upíra už zakázaná?, štěkala jsem dál a šla do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 3:15 pm

Neměla jsem tušení, co by Kaname mohl chtít, ale když jsem vedle něj uviděla Yuuki, vybavilo se mi to malé dobrodružství. A bylo to venku, řekl to. Aspoň je o jedno tajemství míň a nemusím se bát, že bych se mohla prokecnout. I když, ostatní zřejmě neví, že je čistokrevná, že je jeho sestra. Pomyslela jsem si a raději mlčela. To už Kaname bez dalších slov společně s Yuuki odešel a v hale to rázem zašumělo, aby taky ne po takovémto oznámení. Když ale Shichi zmínila tu přeměnu z lidí na upíry, vzpoměla jsem si na tu holku z Denní, kterou Yuuki kousla. Yuuki je čistokrevná, ale to by, to snad ne, kdyby se z ní stal upír... Běželo mi v hlavě. "Měla bych to říct Kanamemu." Zašeptala jsem a zamířila stejným směrem jako před chvílí on.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:43 pm

Vedel som že ma niekto sleduje a že je to Midori.
Yuuki prosim chod se zbalit.
povedal som jej milim hlasom.
Midori pojd somnou do mojej pracovne
pozrel som sa na Midori a odešol do pracovne.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:44 pm

Ked mi ukazal muj pokoj sla som do stareho pokoja a balila veci zatim kaname-onii-san
cakal v pracovni.
Ked som sa dotkla mojho obuska dostala som sok.
au
usmiala som sa lebo rana hned zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:45 pm

Nemusela jsem Kanameho ani nijak upozorňovat na svoji přítomnost a už si mě všiml. Na jeho přání jsem jen kývla a šla za ním do pracovny. Mé nenáviděné místo, už od toho večera, od toho... Mihlo se mi hlavou, ale raději jsem tyhle vzpomínky zahnala na ústup.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:48 pm

Midoripovedal som jej a pozrel sa nanu.
Midori prečo si šla zamnou???Potrebuješ odomna niečo???
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:52 pm

"Ano, jde o tu holku z Denní třídy." Odpověděla jsem. "Jen mám strach, že by se z ní mohl v budoucnu stát upír, když ji Yuuki jako čistokrevná kousla." Pokračovala jsem, i když mě v tu chvíli nenapadlo nic, jak tomu Kaname třeba mohl zabránit. Jestli se z ní stane upír, určitě to nepřežije. Mihlo se mi hlavou a na následky jsem raději nemyslela.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:54 pm

Yuuki je čistokrvna ale nedala jej svou krv takže sa znej nestane upir.
povedal som Midori a otočil sa k oknu na otačaci židli.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:57 pm

Ked som si vsetki veci do izbi kde mna kaname-oniii-sama ubitoval.
zrazu som zaslechla kanameho a midori ako sa rozpravaju o nejakom kousanci odomna.
Ked som to uslisela ze som pohrizla jedno dievca z denni.
Tak som odesla do pokoje a zamkla.v tu chvili som sa rozhodla ze uz nebudem ta yuuki ktorou som bivala.
ked som sa rozhodla narastli mi moje prave dlhe vlasi a zrudli oci.
stala som sa uz originalnim vampirem aka som bola ked som bola mala.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:59 pm

"Snad, arigatou." Zareagovala jsem, i když mě tahle odpověď neuspokojila. Jsou známy i případy, kdy pokousaný nemusel přijmout krev daného čistokrevného. Ale taky co bys tím Kaname mohl dělat? Nic, stejně jako já, moc se o všechno starám. a dost, Midori už si dej pohov, mysli na ples, na všechno fajn co tě čeká a nech tyhle věci být! Pomyslela jsem si a odešla jsem zpět do svého pokoje, už jsem byla unavená..


Naposledy upravil Midori Hana dne Tue May 12, 2009 6:28 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:00 pm

Nahle som pocul buchnut dvere do Yuukinej izbi tak som sa zdvihol zo stolicki a šel sa podivat kto to je u yuuki ale dvere mi nešli otvorit.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:03 pm

Nahle som otvorila dvere(no skur akobi som ich vikopla)
a uvidela Midori a Kanameho-onii-samu.
Mala som rude oci .sla som prec do hali v haler boli este stale ostatni studenti z mesicni koleji.
Pozerala som nanih s mojimi rudimi ocami.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:05 pm

Nahle som povedal.
To si ty Yuuki???.A vratil som sa naspet do pracovne.
Nič som si stoho nerobil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cross Akademie - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cross Akademie
Návrat nahoru 
Strana 15 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: