Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cross Akademie

Goto down 
+2
Joshiro
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:29 pm

kdiš jsem šel za yuuki šlapl som do niecoho mokreho.
chitil se za hlavu a šel som za midori.
Midori????povedal som jej abi sa nachvili zastavila.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:40 pm

Už jsme s Hanabusou odnášeli poslední věci, když v tom nám Yuuki nabídla pomoc. Ani jsem si nevšimla, že přišla, ale už vypadala v pořádku. "Ne to je dobrý, už to stejně máme, viď?" Odpověděla jsem a mrkla na Hanabusu, který se jen usmál. Jenže kdyby šlo všechno tak hladce, holt rozlitou vodu a obklad na podlaze asi málokdo přehlédne a zvlášť když je to Kaname. Už když na mě volal bylo mi jasné, že se za chvíli budu plazit po zemi a utírat podlahu. "Ach kruci." Zaúpěla jsem tiše a nechala stěhování. "Kaname sama, asi vím, co mi chcete říct." Vypadlo ze mě a doufala jsem, že nebude až tolik naštvaný, taky jsem neměla chuť slyšet nějaké kázání.


Naposledy upravil Midori Hana dne Mon May 11, 2009 6:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:46 pm

Midori??čo to ma byt v me izbe za škvrnu???okamžite to chod vičistit.
ako som to povedal vzal som yuuki a šli prič.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:49 pm

ked nanu kaname zvisil hlas v duchu som sa smiala.
Kaname-senpai???kam to deme???
opitala som sa ked tu zrazu na stole lezal balicek ked som to otvorila v balicku boli krasne vecerni saty.
boli bielo-cervene.
co je to???to je premna???
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:52 pm

yuuki tohle su šaty pre teba na ples prosim obliekni si ich.
ked som to dopovedal išiel som prič.
ale ešte som sa nachvili zastavil a pozrel sa ladovim pohledom na Midori.
Midori???Nezabudni tu škvrnu vidrhnout inač budeš mat o hlavu menej .pousmal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:54 pm

"Em, hi." Odpověděla jsem a hned vzala z našeho pokoje hadr. "Hanabuso, mohl bys prosím ještě dát ten zbytek Leiliných věcí do pokoje?" Poprosila jsem ho a odpovědí mi byl milý úsměv. Tak jsem co nejrychleji vlítla do Kanameho pracovny, kde opravdu pořád na zemi ležel ten obklad, střepy z rozbité skleničky a kaluž vody. "Ach jo." Povzdychla jsem si a začala uklízet. Ještě posbírat tystřepy a hotovo. Pomyslela jsem si, když už byla podlaha suchá. Začala jsem tedy opatrně sbírat rozbité sklo, až na zemi nezbyl ani střípek a já mohla svou práci ukončit tím, že jsem vyhodila to co z té skleničky zbylo. "A hotovo." Usmála jsem se a klidně vyšla z Kanameho pracovny a ještě zaregistrovala, že mě Kaname přišel zkontrolovat.


Naposledy upravil Midori Hana dne Mon May 11, 2009 6:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:55 pm

pozerala som sa na odchazajiciho kanameho-senpaja.
a potom som sa pozrela na saty.ty saty mi pripomnelo co sa stalo vcera.
co to je za obrazi v moji hlave???
sama pre seba som si mumlala.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 7:19 pm

Mimo rp: sorry, že jsem tu zas nebyla, ale šla jsem do hudebky a pak se přehnala bouřka, takže jsem musela vypnout pc, ale teď už jsem tu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:07 pm

Ako vidim už si skončila povedal som jej.
Tak dobře mužeš ist.
a šel som do sve pracovne.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:16 pm

Povedlo se mi chytit Kanameho ve dveřích jeho pokoje a snažila jsem se přimluvit za chuděru Midi, kterou náš velkej boss tak nenávidí XDDD
Přece to neudělala schválně, tak ji už přestaň tak mučit, řekla jsem a radši hned zmizela, než se rozhodne mučit mě xD
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:30 pm

A už mám snad klid. Usmála jsem se v duchu, to už Hanabusa odnosil poslední Leiliny věci do svého, no teď už jejího pokoje. Taky bych mohla za ní zajít a zeptat se Takumy, jak to vypadá s tou holkou z Denní, kterou Yuuki kousla. Pomyslela jsem si, ale před tím se převleču, vždyť já mám pořád tu mokrou uniformu! Mihlo se mi hlavou a tak jsem zamířila do svého pokoje. Rychle jsem ze sebe tu uniformu shodila, dala ji na uschnutí a oblékla si červenou sukni a bílou halenku. "Zaběhnu ještě za Leiou a Takumou." Zavolala jsem na hanabusu, který byl právě v koupelně a pak pádila z pokoje. To jsem zrovna uviděla Shichi, jak se co nejrychleji to jde vzdaluje od Kanameho pracovny. "Proč tak spěcháš? To ti taky hrozil, že budeš o hlavu kratší?" Usmála jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:32 pm

Člověk nikdy neví, Kaname je docela nevyzpytatelný, zakřenila jsem se na Midi.
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:35 pm

Jen jsem přikývla a chystala se, že zajdu za Leilou. "Nejdeš se mnou za Leilou? Jen tak pokecat, teda jestli něco už nemáš v plánu." Zeptala jsem se Shichi. Při slově pokecat už jsem si představila, jak budu Leile líčit věci ohledně plesu a jak ona bude básnit o Zerovi. A taky by ji to chtělo informovat, že už má přestěhované věci. Řekla jsem si ještě.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:38 pm

Jo, jasně, nevím, co bych teď měla dělat jiného, akorát jsem se chystala jít někoho otravovat.
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:42 pm

"Tak fajn." Usmála jsem se a sešla po schodech dolů do haly, kde měla Leila stále své provizorní ležení, teda aspoň jsem si to myslela. Ale když jsme tam se Shichi přišly, nebyla tam Leila ani její polštáře a kupa časopisů. "To je divné, no možná je na prohlídce u Toushira san." Prohodila jsem jen tak a sedla si do křesla. "Však co, povídat si můžeme i tak." Pokrčila jsem rameny. "Tak co, už máš někoho na ples?" Zajímala jsem se hned, to kolem šel zrovna Takuma, ale ještě se stačil v čas schovat, aby ho ani jedna z nás nezahlédla.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:47 pm

šiel som von za yuuki abi som jej niečo dal.
ked som prišiel dal som yuuki novu uniformu ktoru preposlal riaditel.
tadi maš yuuki to ty posila riaditel.obleč si to odtet chodiš do nočni triedi.
povedal som jej a odešol ju von čakat.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:48 pm

Midori se mě zeptala jestli mě už někdo pozval na ples. Mě?? a kdo asi??
Ne, zatím ještě ne. Třeba bych mohla Luce zahřát toho jejího kluka, co je předsedou denní třídy! ...Jo, tohle byl fakt blbý vtip, to uznávám. A co ty, už tě Hanabusa oficiálně pozval?
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:50 pm

obliekla som si blielu uniformu ktora mi bola akorat visla som z dveri a sla som vedla kanameho on mi povedal preco odtet chodim no nocni skoli a co som zac nemohla som tomu verit ale pak to vsetko doseba zapadlo.
takze ty si muj......
nedopovedala som a uz som sa pitala kam ideme.
kaname-senp...nie kaname-onii-san
pousmala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:51 pm

ked sme prišli do nočni koleje povolal som všetkich abi sa zoradili v hale.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:55 pm

"Jo, pozval. Však si nás taky viděla, tam u fontány, no v tu chvíli ve fontáně.ů Odpověděla jsem a při vzpomínce na tu malou koupel jsem se usmála. "Nic si z toho nedělej, určitě tě někdo pozve, tím jsem si jistá!" Uklidňovala jsem Shichi, i když se mi v ten moment nikdo nevybavil. Moment, Takuma ještě přece nikoho nemá ne? Blýsklo se mi v hlavě. Berme to tak, že nemá. Takže teď to chce je dostat dohromady, no co, Takuma se se Shichi celkem baví, to by šlo. Začala jsem to plánovat, když vtom jsem si uvědomila, jak to asi vypadá, když tam tak mlčky sedím, všelijak se tvářím a přemýšlím. "Em nic, hele a přemýšlla si už o někom určitém, s kým bys ráda na ples?" Zeptala jsem se Shichi. Náš rozhovor ale vyrušilo přání Kanameho a tak se všichni nahrnuli do haly, copak nám asi chce vzdělit tak důležitého? Řekla jsem si v duchu a čekala, co bude.


Naposledy upravil Midori Hana dne Mon May 11, 2009 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 8:56 pm

Většinou už má každý partnera, tak nevím... Hele, nevíš jestli je Ichijou ještě volný?, zeptala jsem se. Bude tam mít sice hodně fanynek jako každým ale... Co myslíš?
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:03 pm

Midi mi ani nestačila odpovědět a už přišel Kaname, že máme všichni přijít do haly. Tak jsme tak teda jako poslušné holčičky šly. Většina upírů už tam byla, chyběly jsme snad už jen my xD
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:22 pm

Takže už ste tu všetci ako vidim.
Chtel som vam len povedat že Yuuki Croos bude odtet chodit na mesično kolej .
To je vše muže te sa vratit.
Návrat nahoru Goto down
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:06 pm

Eh? To řekne jen tak mezi řečí? A co takhle vysvětlení? Proč sem bude chodit?, osopila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 10. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitimeTue May 12, 2009 7:29 am

podival som sa nani.
Visvetleni????Ona je upir tak ako ja...
ked som to dopovedal z yuuki sme odešli prič
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cross Akademie - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cross Akademie
Návrat nahoru 
Strana 14 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: