Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cross Akademie

Goto down 
+2
Joshiro
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:02 pm

Jen semse šťastně usmála
No, Zero je strašně fajn! Nikdy bych do něj neřekla, že se na mě vůbec někdy usměje! A zrovna on, co každýho probodává pohledem! A co ty i bráška? zeptala sem se teď já XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:12 pm

"Tak to je super, taky bych do něj neřekla, že se vůbec někdy usmívá." Zareagovala jsem a usmála se na Leilu. "Já a Hanabusa." Vzdychla jsem zasněně na Leilinu otázku. "Řekněme, že mě doprovodil z města až k pokoji a pak mě provedl akademií. Dovedl mě k jedné fontáně, rostly tam rudé růže a já jednu dostala, nádhera a tam mě Hanabusa pozval ven, zítra zase někam půjdeme. No a pak nás začaly honit ty faninky a my skončili v pořádně těsném sklepě. No, ze začátku to vypadalo jako smůla, ale vlastně to bylo štěstí. Hanabusa jaksi zakopl a tak jsme se k sobě přiblížili, až, až z toho byl polibek a další a..." Rozpovídala jsem se, červenala se při tom a ještě ti mávala před obličejem tou růží. "A pak si nám tam spadla ty a pak ho bohužel Kuran odvolal." Povzdychlqa jsem si, ale hned zase nahodila úsměv. "A ještě mě n rozloučenou, na rozloučenou políbil na tvář." Vzdychla jsem a zasnila se.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:16 pm

No to ste teda pěkně pokročili! A pak že budš na ocet XP Ikdž já od Zera taky dostala pusu na rozloučenou před arálem..On musel prefektovat a já chtěla jít do pokoje, jenomže to mě přepadli ty fanynky XD A teď mě nesl v náručí!! snila sem zase já XD
Ten Kuran mě už ale štve jak pořád někam tahá brášku! zamračila sem se najednou XD
Při těch slovech že mě Kuran štve, vešel dotyčný knám dopokoje bez zaklepání s Hanabusou. Možná ani nepostřehl, že sem ho právě teď pomluvila, ale oba se tvářili jak před pohřbem... XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:20 pm

Už jsem chtěla pokračovat v našem dívčím rozhovoru, jenže v tom k nám do pokoje doslova vpadl Kaname a za ním hned Hanabusa. Ač jsem cítila zášť, umím se chovat a tak jsem bez váhání vstala a mírně se poklonila se slovy "Kaname sama." Co tak asi mohou chtít? No jasně, jdou přece zkontrolovat Leilu, ale proč se tváří tak, tak smutně, co se stalo? Mihlo se mi hlavou a doufala jsem, že se brzy dozvím odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:32 pm

No, jelikož sem vstá nemohla, tak sem tedy aspoň i přes nechuť pozdravila XD
kaname-sama, co tady potřebujete? Hanabusa se tvářil, jak kdyby něco hrozného provedl a Kaname nás obě probodl pohledem a pravil: Víte o tom, že ste poruili školní řád?! Hanabusa už otom věděl, ale nám nějak nedocházelo, co sme provedli.
Zdržovali ste se kolem 4-5 hodiny ve městě, což je zkázáno. Kolem 4-5 máte být tady v Měsííčním sídlu. To jest zaprvé. Za druhé, se to týká teď Leily. Je zakázáno vyrušovat prefekty z denní třídy při jejich práci. Za třetí se to týká vás dvou probodl hanabusu a Midori. Je zakázáno se potulovat v blízkosti ubytoven denní třídy obzvlášť, pokud ste velmi oblíbený! Ž e Hanabuso?! A také ste zničili náš sklep....takže, musím ještě něco říkat?! opět nás všechny probodl.
Mám to chápat jako že nám nepřeješ, aby sme byli spolu?! začala sem být drzá a protestovat.
Leilo..! šeptl Hanabusa. Kaname mě probodl očima , opět XD
A to že byl rozbit sklep je vina těch z denní tídy! Kdyby se uměli ovládat, nehnali by se za bratrem a tím by se oni dva nemuseli vtom sklepě ukrýt a já bych do něj nemusela spadnot! pokračovala sem. Hanabusa jen nevěřícně plácl do čela a Kaname poslouchal dál mé stížnosti. XD
A to že sem u prefekta znamená, že ho vyrušuju z práce?! Vtom případě vy také porušujete pravidlo, Kaname-sama! Také pořád chodíte za Yuuki! Tak proč já bych měla být omezována a vy ne?! začala sem skoro až naštvaně křičet a potom všem se tvářila pořád ublíženě XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:44 pm

Jakmile se na nás Kaname tak hrozně zadíval, stuhla jsem. Copak jsme asi provedli? Mihlo se mi hlavou a odpovědí jsem dostala víc než dost. Nebyla jsem zprvu schopna mluvit, nechtělo se mi věřit, že jsme za těch pár hodin stihli porušit tolik nařízení. Jenže ouha, Leila se do toho pustila. A jsme mrtvoly. Řekla jsem si v duchu a nevěřícně poslouchala Leilu a musím říct, že měla pravdu, ale bohužel i Kaname měl v něčem pravdu. "Leilo, klid." Zašeptala jsem, sice Kanameho příliš nemusím, ale je to čistokrevný a vůdce koleje. Přemohla jsem se a pokusila se to nějak vyřešit.
"Kaname sama, odpusťte, Hanabusa ani Leila za nic nemohou." Začala jsem odhodlaná, že ty dva z toho zuby nehty dostanu! "To já chtěla jít do města a Leilu jsem přemluvila, aby šla se mnou. A pak jsem se chtěla trochu zorientovat na akademii a přemluvila pro změnu Hanabusu, kdybych to neudělala, nemuseli bychom se schovávat ve sklepě, Leila by nemusela mít zlomenou nohu a prefekt by měl o starost míň, gomenasai. Ale pokud jde o trest, jsem vinná jen já!" Dokončila jsem svou řeč a popošla blíž ke Kanamemu, který ze mě nespouštěl oči. "Hanabuso, vrať se do svého pokoje, ty Leilo, odpočívej a nehni se odsud a Midori, ty půjdeš se mnou." Zakončil tuhle debatu Kaname a nehledě na ostatní mě málem odtáhl do své pracovny.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 8:51 pm

Nehni se odsud, kam bych asi tak šla?! rozčilovala sem se vduchu a chtěla sem ještě něco "chytrýho" a upřímného říct, ale toho si všimnul odcháející Hanabusa a rychle mě chytil za pusu a počkal, až oba odejdou.
Ty seš ale pořádně prořízlá huba! Kaname ztoho všeho vinní mě, nějak sem mu to vysvětlil, že za to můžu já...no teď když něco podobného řekla Midorinevim co jí asi řekne..Prosimtě, příště buď zticha..jo? Hmm vydala sem ze sebe nasupený tón, že chápu. Hele, nejsou tady nějaký berle nebo něco? Já nevdržim ležet celý dny v posteli! postěžovala sem si a vduchu mě celkem trápilo, co Kaname řekne Midori..no jen aby ji zas nerozbrečel jako minule!
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:03 pm

Nervózně jsem sledovala stále se přibližující dveře Kanameho pracovny, tohle místo patřilo mezi mé nejmíň oblíbené na celé Cross akademii, i ten sklep se mi zamlouval víc! Ale pozdě, už jsme stáli uvnitř a Kaname na mě významně zíral. "Tak mi tedy řekni, kdo z vás lže? Jestli ty nebo Hanabusa, když se dva přiznají, že za to mohou, co si o tom mám myslet?" Řekl vážně a nespouštěl ze mě oči. Že mu na jeho přátelích záleží! Řekla jsem si v duchu. Ach Hanabuso, neměl ses přiznávat, mně je jedno, jestli mě bude Kuran nesnášet, ale tobě na jeho přízni záleží! Pomyslela jsem si a definitivně jsem se rozhodla, že budu stát zasvým, i kdyby mě měl Kuran skoro zabít! "Hanabusa se mě jen snaží chránit, já to celé zavinila a já bych také měla být potrestána." Odpověděla jsem úplně vážně, až mě to samotnou překvapilo. Kaname ke mně přišel blíž a vrhl na mě ten svůj strašlivý a vševědoucí pohled. "Pokud jsi si svou vinou tak jistá, nemohu než souhlasit." Ukončil to a já se už připravovala, že dostanu pár facek, už jsem tady o Kanameho trestech slyšela, no co, pár facek vydržím. Mihlo se mi hlavou, ale můj trest měl být jiný a pro mě o to horší. Kaname mě přirazil ke zdi a mně v tu chvíli bylo jasné, co bude následovat. Za jiných okolností bych se bránila, ale teď, teď jsem přijala svůj trest. Cítila jsem, jak mi jeho jazyk přejel po krku a pak, ostrá bolest, když se mi zakousl svými tesáky do krku a začal pít mou krev. Ta bolest mi ani tolik nevadilo jako to, že mou krev pije zrovna někdo z Kuranovců, z klanu, jehož člen mi zabil rodinu. Vydrž to, pro Hanabusu, pro Leilu, dokaž Kuranovi, že něco vydržíš a že svých slov nelituješ! Znělo mi v hlavě a ráda bych to dodržela, ale Kaname nehodlal přestat a mé krve už si vzal příliš. "Moc krve..." Zaúpěla jsem, když v tom se mi zamžilo před očima, podlomila se mi kolena a já omdlela.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:16 pm

Počkej, zkusím něco najít! řekl Hanabusa a šel hledat něco jako berle XD Já sem ležela na posteli a koukala do stropu, když vtom mě přejel mráz přes záda a nechtělo to přestat. Pak se mi celá místnost zdála že je od krve, že já sem od krve a ležím v potseli plné krve.
Midori...Kaname tě...běželo mi hlavou a jako bez myšlení sem se snažila vstát z postele, ale jak sem s epostavila, tak sem hned spadla. Plížila sem se ke dveřím našeho pokoje, abych se mohla doplazit k pracovně Kanameho. jenomže tam už stál Hanabusa. Nenávistně a vytřeštěně koukal na Midori a Kanameho.
Kaname-sama, nepřehnal ste to?! A jakto že byla potrestána ona a ne já?!! šel k Midori a vzal ji do náručí. kaname si jen utřel pusu od krve a spokojeně si šel sednout na to svoje křeslo XD
Midori...Slyšíš mě? Sakra..měl Midori v náručí a odešel s ní směr její pokoj. Kaname ani neprotestoval. Na chodbě už bylo rušno. Já sem byla v půlce chodby a do nohy mě chytlai příšerné bolesti a u mě byli Rima a Shiki a rozmlouvali mi to plazení a chtěli mě dovést zpátky do pokoje. Já ale protesovala a když sem uviděla vycházejícího hanabusu s Midori v náručí, chtělo se mi až brečet...Nenávstí ke Kuranovi!!
Lolino?! znova se zhrozil Hanabusa.
Já odmítám jít do pokoje! Aidou, postarej se tam oní......já vím!! vyměníme si pokoje! prohlásila sem XD
ty budeš místo mě a já budu...aha..nebudu...já budu spát dole na gauči a tečka! znova sem prohlásila podle mě skvělej nápad XD Ostatní jen nevěřícně vrtili hlavou a Shiki s Rimou mi pomohli se přestěhovat dolů XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:27 pm

Neměla jsem tušení, co se dělo zatím, co jsem byla v bezvědomí. Jediné, co jsem si pamatovala byly Kanameho rudé oči, ostrá bolest a závrať. Můžu si tvou krev vzít kdykoliv, nic s tím neuděláš, jsi prokletá, jako celý tvůj klan, tvá krev je moje! Znělo mi pořád v hlavě jako noční můra, až jsem konečně pootevřela oči. "Hanabuso..." Zašeptala jsem vysíleně, když jsem si uvědomila, že mě nese v náručí do mého pokoje. Byla jsem tak slabá, Kuran si mé krve vzal opravdu příliš. Zpoza dveří jsem slyšela Leilu, jak protestuje a pak ještě Senriho a Rimu.
"Nechej toho, Leilo! Takhle Midori nepomůžeš a ještě sobě přihoršíš a ona si pak o tebe bude dělat starosti!" Snažila se Rima, přemluvit Leilu. "Měj rozum, Rima má pravdu, jsi zraněná, potřebuješ odpočívat!" Souhlasil Senri. Najednou celou budouvou prostoupil pach krve, Kaname vyšel na chodbu a začal se rozhlížet kolem, což vyprovokovalo hrobové ticho a udivené a mírně zděšené pohledy.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:33 pm

Neboj se Midori!! zavolala sem ještě na ní, když mě začali Shiki s Rimou přemlouvat
No tak budu odpočívat dole! A navíc! V pokoji se budu nudit! Takhle aspoň někoho z vás zahlídnua můžu vás prudit! škodolibě se pousmála a vtu chvíli všichni strnuli nad pachem krve a Kuran vyšel ze své pracovny. Bez jediného slova se oblíkl a šel ven. Když zavřel hlavní dveře, postěžovala sem si XD
určitě de za Yuuki esli se jí náhodou nic nestalo! A zase porušuje to debilní pravidlo! Takže já si taky budu chodit za Zerem! založila sem ruce na prsa (bo jak se to říká XD) a byla sem pevně rozhodnuta natom, aby mě přestěhovali na ty dva dny bo kolik dolů a aby hanabusa byl místo mě! XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:41 pm

Uslyšela jsem Leilin hlas, jak na mě volá z chodby. "Je Leila v pořádku? A co ty? Neudělal vám Kaname nic?" Zajímala jsem se hned, to už mě Hanabusa položil na moji postel. Pořád se mi trochu motala hlava a to místo na krku, kde mě Kaname kousnul, to mě bolelo a štípalo, ale nic jsem nedávala najevo. Nechtěla jsem, ať si o mě Hanabusa nebo Leila dělají starosti, stejně by mi na to asi nic nepomohlo. Doufala jsem, že jim Kuran nic neudělal, tak bych aspoň měla pocit, že jsem jim aspoň trošku pomohla.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:45 pm

Dozvěděla jsem se od ostatních, že si Leila zlomila nohu, tak jsem ji šla obšťastnit svojí návštěvou xD.
Ležela tam na posteli, tak jsem si k ní přisedla a začala jsem mluvit.
Hoj! Přišla jsem tě otravovat! Věděla jsem, jaká bude její reakce, tak jsem pokračovala dál.
Slyšela jsem, že si Kaname upil z Midori, poznamenala jsem nepříliš vtipně a kafrala dál. Ještě že mě venku nepřistihl taky- to by bylo s tajným milenectvím konec! Asi na Midori začnu žárlit! řekla jsem, a když jsem viděla její znechucenou reakci, zazubila se.
To byl vtip. Tak co, jak ti je?

(vsadím se, že s tou znechucenou reakcí jsem se trefila a tak nebudu ukamenovaná xDD)


Naposledy upravil Shichi-chama dne Sat May 09, 2009 9:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:46 pm

Aidou položil opatrně Midori na postel a rovnou si kní sedl a držel ji za ruku. Potom se ji snažil všelijak rozveselit a nějak jí vyhnat ty hnusné myšlenky z hlavy XD No a samozřejmě nejlepší věc, která ho mohla napadnout byl polibek XD
Mezitím Shiki i Rima přenášeli peřinu, polštář a mě dolů XD Jaksi na mě neměli nervy XD Pak mi Rima donesla nějaké čsopisy, Shiki čokoládové tyčinky, dokonce mi aj uslali a sedli si naproti mě na ten druhý gauč XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:51 pm

Z Hanabusovi reakce jsem poznala, že se jich Kuran ani nedotkl, což mě potěšilo. Stejně tak i polibek, který mi Hanabusa vzápětí věnoval. A nebyl jediný, kdo mi dělal společnost, za chvilku už se v pokoji objevila i Shichi. "Jen se mi motá hlava a to místo na krku..." Řekla jsem, ale pak se zarazila. Přece je nebudeš otravovat tím, že tě bolí a štípe ranka na krku! No tak, vydrželas Kurana, tak tohle taky! Řekla jsem si vzdorovitě a pokusila se o úsměv. "Co je s Leilou?" Pokusila jsem se změnit téma.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 9:55 pm

Hanabusa nahodil výraz, který jako by říkal Tak za Leilu seteď strašně stydim XD
Leila se rozhodla přestěhovat se dolů a chce, abych já byl tady místo ní usmál se
Shichi-chan, potřebuješ něco? zeptal se mile Aido
A tebe ta ranka bolí? zeptal se znepokojivě aido.
mezitím dole sem si pročítala časopisy a mlsala čokoládu a ani sem si nevšimla že Rima se Shikim odešli XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:02 pm

On tady bude spát místo Leily? Podivila jsem se, ale nijak mi to nevadilo. Ne že bych Leilu neměla ráda, ale být na pokoji s Hanabusou se mi celkem zamlouvalo. "Dolů jo? Leila je pořádný paličák." Usmála jsem se chabě a zavřela na chvíli oči, když v tom ale Hanabusa upozornil na mou ranku. Nechtěla jsem ho tím zatěžovat, ale lhát už jsem mu nechtěla vůbec! "No, trochu to bolí a štípe, ale s tím si nedělej starosti." Zareagovala jsem a pak obrátila svou pozornost k Shichi. "Takže tě neviděl, to je dobře." Řekla jsem spokojeně, můj povadlý úsměv ale skřivila ostrá bolest a štípnutí na té rance, až jsem se za to místo chytila rukou.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:23 pm

Hanabusa začal panikařit XD
Eh, zkus na tu rán nemyslet! Mysli na úplně něco jiného...třeba... začal přemýšlet, pak ho to přemýšlení přestalo bavit a prostě opět Midori políbil, ale ne jen taky rychle a krátce XD
Mezitím co já si četla nějaký zajímavý článek o lucíh , přišel Kaname XD Celkem se divil, co tady dole dělám XD
Ty tady snad něco hlídáš? nechápal a snažil se mě i přes noviny probodnout XDXD
Huh, vydala sem znuděný tón a sklopila noviny a zvedla naštvaně levé obočí (a ted ho budu tríznit XD)
Můžeš mi vysvětlit, jak si to jako představuješ?! pokoušela sem se sednout si.
Co jako? také Kuran zvedl obočí a už mě mohl konečně probodnout pohledem XD
Hele, já nemám čas na to, abys dělal zesebe teď nevinýho...nepřipadá ti Přehnaný ji takhle "vyždímat"?! Jak by se to líbilo tobě, kdyby tě někdo vysál a nechal ti dvě kapky krve!! začala sem svůj předpřipravený proslov XD
Zasloužila si to, neměla se přiznávat, že to všechno zavinila ona. Koukám že ty máš dost odvahy bouřit se proti čistokrevnému řekl strašně vážně.
Málem se se přidusila čoko tyčinkou Jak jako že si to zaslouží?! A to že si čistokrevný sem teď vůbec neto...no však víš ! XP Mě de o Midori, je tu nová, našla si svého idola a druhý den bude jako každý tady mít z tebe strach a radši tě poslechnou a...nedořekla sem, protože byl Kuranovec už hodně blízko mě (fuj XP)
Chceš mě taky pokousat? No tak si posluš, však ty můžeš všechno,že?! probodla sem ho tentokrát pohledem já a provokativně si odhrnula vlasy z krku. Kuran se jen divně pousmál a už tasil své špičáky
Počkej! Já to nemyslela vážně! ze mě sosat nebudeš! dala sem před něj ruku, aby jako ustoupil dál XD
Kuran mě za ruku chytl a kousl mě do ní. Já ji hned od něho dala pryč a nějak sem se neudržela dala mu takovou minifacku. On jen čuměl, jak sem si tohle mohla dovolit a odešel se slovy, že až budu mít nohu v pořádku tak ať se moc pak neraduju nebo něco podobného! XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:39 pm

Zanedlouho už Shichi odešla, zůstala jsem tam sama s Hanabusou. I přes tu bolest jsem byla ráda, že je se mnou. Byla jsem tak unavená a slabá, že jsem se na všechno doslova vykašlala a tak jsem byla v té své uniformě, která byla ale potřísněná mou krví, tak jsem usnula. Ale klidné spaní jsem rozhodně neměla. Všechno se mi to vracelo, náš dům, nehybná těla rodičů a jiných příbuzných, kaluže krve, spoušť v celém bytě a Rido Kuran. Jenže mé podvědomí ovlivněné dnešním děním si místo Rida do mých snů zamontovalo Kanameho. Jako předtím, přesně ta má minulost, kdy jsem běžela o život, kdy chybělo jen málo a Rido by mě chytl a zabil. Pořád jsem to slyšela. "Neutíkej, mně se neschováš. Tvým osudem je poddat se mi, Kuranovci jsou tvým osudem! Tvá krev je moje, můžu si ji vzít kdykoliv a ty to víš!" Křičel na mě a v Kanameho podobě se po mě sápal. Stejně jako tehdy jsem utíkala lesem, ale tenhle sen mi nechtěl dát pokoj a tak mě v mých představách za chvíli Kaname dohonil a už už se mě chystal kosnout. "Nesahej na mě!!" Vyhrkla jsem zoufale a s bolestí na tom místě na krku a celá spocená a viděšená se probrala. Bylo zrovna ráno, okolo půl deváté, byl tady nový den.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:47 pm

Aido byl koupelně a čistil si zuby, když vtom uslyšel Midori. Honem si vypláchnul pusu a běželkní!
Midi? Si v pořádku?! kleknul si kní a staral se o ní.
Zachvíli bysme měli vyrazit, přes bránu..řekl a pomohl ji vstát z postele ( lol XD)
Nechám ti teď koupelnu esli chceš XD usmál se na ni XD
mezitím dole jsem opět spala jak zabytá s otevřenou pusou a s rukama rozmáchlíma po polštáři XD Kolem šla Ruka s Akatsukim a Ruka se mě pokoušela vzbudit
Já nechci do školy! zaláteřila sem XD Ruka s Akatsukim jen nevěřícně kroutli hlavou. Do školy nemusíš, ale ke školnímu doktorovi řekla mile Ruka-chan.
Máme tě doprovodit nebo zavolat nějakého z prefektů?
mě je to jedno..
řekla sem v polospánku a odmítala sem se úplně probudit XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:55 pm

Můj výkřik ke mně přivolal Hanabusu, cítila jsem se hloupě, nechtěla jsem mu být na obtíž nebo mu přidělávat starosti. "Gomen, v pořádku, byl to jen sen, jenom sen." Uklidňovala jsem se a s Hanabusovou pomocí vstala. "Díky, hned tě tam pustím." Usmála jsem se a zmizela v koupelně. Takže opět ranní hygiena, jen jsem si musela nějak přečistit své sáčko, neboť bylo ze včerejška poněkud krvavé. Kupodivu toskoro nešlo vidět, takže jsem za minutku Hanabusu pustila zpět do koupelny. Jak se asi bude chovat? Co se mu asi honí hlavou? Bylo to něco osobního? Proč zrovna Kuran?! Honilo se mi hlavou, ale na žádnou z těch otázek jsem neznala odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:00 pm

Upíři se už scházeli před hlavními dveřmi a Ruka s akatskumi porád prudili Leilu XD Když Midori vyšla z koupelny, nahrnul se tam hanabusa a hned zas vyšel ven.
Tak jdeme? zeptal se mile XD a pak spolu šli k ostatním upírům. Ostatní už na vás čekali a Kuran šel za vámi a dělal, jakoby se nic nestalo a tvářil se jako vždycky. Pak přišla Ruka k Midori a pravila XD
Midori? Ty víš kde by mohl jeden z těch dvou prefektů, Já jen jestli by si někoho mohla sehnat kvůli Leile, musí ke školnímu lékaři. mile se usmála a doufala, že Midori neodmítne XDXD Hanabusa se jen škodolibě pousmíval nad ještě spící Leilou XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:06 pm

Pomalu jsem s Hanabusou šla s ostatními k bráně a pokoušela se nevnímat Kuranovu přítomnost. V hale jsem si všimla, že Leila pořád spí, to už ke mně ale pišla Ruka a já samozřejmě souhlasila. Jen jsem si ještě upravila obvaz na krku a mrkla na Leilu. "Zajdu pro prefekta, vsadím se, že ten Leilu zaručeně probere." Usmála jsem se a začala si představovat jak se bude Leila tvářit, až jí tam dovedu Zera. "Pak vás doženu." Řekla jsem ostatním a pomalu se vydala ke koleji Denní třídy, ani nápad že bych běhala, pořád mi ještě bylo trochu zle, ale rozhodně líp než včera. Cestou jsem ještě šťouchla do Leily. "Vstávej ospalče, za chvíli ti přijde tvůj princ." Prohodila jsem jen tak a pomalu šla ke koleji.


Naposledy upravil Midori Hana dne Sun May 10, 2009 10:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:10 pm

Jen sem se převalila na druhej bok, něco zamumlala že mi nebylo rozumět a pochrupkávala dál XD
hanabusa chtěl zůstat s Midori, jenmže mu jeho perfektní plán zkazil Ichijou, který potřeboval probrat něco důležitého. XD No, všichni krom Leili a Midi se blížili k bráně, kde byl už slyšet hluk a jásot fanynek XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:23 pm

Za nevím jak dlouho jsem se doloudala ke koleji Denní třídy a koho nevidím, Zero zrovna spěchal k bráně! "Zero!! Zero počkej!!" Křikla jsem na něj a naštěstí mě slyšel. "Co tady děláš? Vždyť máš být u brány s ostatními." Podivil se Zero a zkoumavě si mě prohlédl, jakoby si myslel, že jsem přelud. "Víš, potřebujeme prince na bílém koni." Usmála jsem se a dřív než stačil Zero otevřít pusu, pokračovala jsem. "Volně přeloženo jako: Prosím pojď za mnou, Leila potřebuje ke školnímu lékaři a odmítá vstát, potřebujeme prefekta." Dořekla jsem a mrkla na Zera. "Fajn, tak pojďme." Přikývl Zero a tak jsme se vydali zpět k Měsíční koleji. "Hm, Midori, co ten obvaz?" Všiml si uprostřed cesty Zero. "To, em, no, nic. Jen dvě slova, trest a Kaname." Odpověděla jsem a hned zapudila všechby zlé myšlenky. Zero jen překvapeně mlčel, to už jsme byli u koleje a jak se dalo čekat, Leila pořád ne a ne vstát. "Tak tohle je na tobě." Mrkla jsem na Zera, ten pomalu přešel k Leile a sklonil se k ní. Nejraději bych v tu chvíli zařvala, ať jí dá pusu a hotovo, ale mlčela jsem a čekala, co udělá. A trefa, došlo mu to. Zero se k Leile sklonil ještě víc a tentokrát ji políbil na rty a jako krátký polibek by se to nazvat nedalo.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Cross Akademie - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cross Akademie
Návrat nahoru 
Strana 7 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: