Vampire-knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire-knight

forum o upirech a o anime VK XD
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cross Akademie

Goto down 
+2
Joshiro
Leila ^-^
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:31 pm

Kaname beze slova odešel a nás dva Yuuki nechala stát venku, když v tom Takuma cosi uslyšel. "Utekla!" Vyhrkl a bez varování otevřel dveře. A taky že ano, okno bylo otevřené a Yuuki nikde. "To ne! Musíme za ní." Vydechla jsem a Takuma jen přikývl. Tak nám nezbylo nic jiného než z okna ven a za Yuuki, která před námi měla náskok. "Yuuki san počkej!" Volal Takuma, ale nevypadalo to, že by se Yuuki rozhodla zastavit. Jestli nám uteče, budeme mít z toho pěkný problém pidle toho, co jsem slyšela o vztahu mezi Kanamem a Yuuki. Řekla jsem si v duchu a raději zrychlila. Když v tom mě bodlo v tom místě na krku a já prudce zastavila. "Midori?" Otočil se Takuma. "To je dobrý, dohoň ji, já budu hned za tebou." Uklidnila jsem ho načež se Takuma vrátil k pronásledování Yuuki. Ale já jsem nemohla, štípalo to a bolelo, co je k sakru s tou rankou? Co mi to Kuran udělal? Ozvalo se mi v hlavě, ale odpověď jsem neznala.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:37 pm

ked som utekala najednou sa predemnou ukazal kaname a ja donho narazila(omilo)
ehm prepactepovedala som a pre seba som si povedala to uz je dnes po2 co som narazila.
pozrela som sa do koho som to narazila.
K-K-KANAME-SENPAI.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:43 pm

Yuuki? Co tu děláš? prosil jsem ě, abys zůstala v pokoji nechápal kaname a zadíva se jí do očí.
Mezitím tam přiběhl i Takuma akdyž spatřil Kanameho, zamrazilo ho po zádech: K-kaname-sama, omlouvám se že jsem ji neuhlídal řekl sklesle XD
Zatím v hale sme tam všichni zbylí seděli a kecali, kdy vtom se mi zase udělalo motavě a najednou sem všechno viděla od krve. Celou tu halu i ty upíry v ní a pak to přešlo...Něco jako by mi říkalo, že je Midori opět v nebezepčí
Ha-hanabuso!! Prosím!! Najdi Midori!!! řekla sem úplně vystrašeně a panicky XD hanabusa se hned sebral a běžel hledat Midori XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:48 pm

POUSMALA SOM sa na kanameho a zdvihla zo zeme zacala som cuvat do zadu.zrazu som spozornela mala som zli pocit a znovu nejaka spomienka.pochvili to prestalo.a zacala som utekat k Midori nakonec som ju nasla od nas asi tak 20 metrov.
co sa deje???Potrebujete nieco Midori-senpai???
opitala som sa a vindala jej preistotu tabletki z krvou.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 5:56 pm

Nějak se mi točila hlava a začala jsem vidět trochu rozmazaně. Přede mnou se rýsovala jakási černočervená šmouha, až když to zamlžení ustoupilo poznala jsem, že je to Yuuki. Všimla jsem si, že vytahuje tu náhražku krve, zřejmě si myslela, že má agónie je zůsobena krvelačností. "To nic Yuuki, jen ta..." Zareagopvala jsem, ale to se opět ozvala ta ranka až jsem bolestí vyjekla. Co to je? Vždyť mě jen kousl, proč mě to tak bolí? Muusím s tím k doktorovi! Řekla jsem si v duchu a trochu nešikovně vstala. "Potřebuju si zajít za doktorem." Dostala jsem ze sebe a pokusila se dojít k ošetrovně, která bylo kousek od nás. Ale štěstí mi nepřálo a tak se mi opět podlomila kolena a já neměla tušení, co se to se mnou děje.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:00 pm

hm no tak nic znovu som zacala robit pracu prefekta obchazet akademiu.
hm kdepak muze byt zero???nez som to dopovedala zero sa objavil zamnou.
a ako sa objavil povedal ze ide spat a odesel.
zasla som ke skolni brane a oprela sa oni.zrazu ma nieco schmatlo poskrabalo o rameno.
au to boli vitahla som obusek.pre istotu som mu dala elektricki sok.
a sla som prec.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:03 pm

Hanabusa si všiml Midori někde u doktorské budovy a zrovna padala na zem asi v bezvědomí, takže rychle kní běžel a ještě ji stihl chytita pak si ji vzal do náručí a šel sní k doktorovi
Pane doktore? Ste tu? volal Hanabusa na celé to oddělení
Moment, hned tam budu, paienta zatím položte na lehátko volal od kudsi doktor
Ok, položil Midori na lehátko a pořád byl u ní, držel ji za ruku a hladil ve vlasech a měl o níhroznej strach ♥️
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:03 pm

Ucítila jsem zápach krve, tak jsem se šla podívat, odkud to jde. Venku jsem se potkala s Yuuki a Kanamem. Pak se tam objevila Midori... Nevypadala dobře. Řekla, že musí k doktorovi a šla směrem k ošetřovně, ale po dvou metrech se jí podlomily kolena a omdlela.
Vyběhla jsem za ní a snažila se ji probrat, ale marně. Pak se tam objevil Hanabusa a vzal ji k sobě.

(mimo: to jsem poslala trochu pozdě xD)
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:11 pm

Dkotor se za chvilku vynořil z vedlejší místnosti a podíval se na Midori, která skoro nevnímala. "To se nám rozthl pytelů s těmi úrazy. Tak copak nás trápí?" Zakroutil hlavou doktor a popošel k Midori blíže. Hanabusa ani nemusel nic říkat neboť doktora hned upoutala ranka na krku, která ale nabrala tmavě fialovou barvu. "A jéje, máme tady infekci." Poznamenal doktor Toushiro a prohlédl si ranku zblízka. "Tohle za chviličku vyléčíme, jen to chce pročistit tu ranku, aby ten hnis šel ven, vydesinfikovat, obvázat a bude to v pořádku." Informoval Toushira a pak bez dalších slov sáhl po malém nožíku a nařízl ranku. Midori sykla bolestí, ale z ranky se začalo drát ven cosi fialového. Doktor to s profesionální rutinou očistil tamponem, vydesinfikoval jakousi vodičkou a obvázal tu ranku. "Tak hotovo, stačí když bude tak, no dva dny brát ráno a večer tyhle pilulky a infekce bude úplně pryč." Usmál se a podal Hanabusovi malou krabičku s léky.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:18 pm

Eh, rozumím řekl rozpačitě XD a vzal opět Midi do náručí a nesl ji zpátky na kolej. V haleylo opět rušno, ale jakmile přišel Hanabusa Midori v náručí, všichni zmlkly čekali, co zněj vypadne
Midori měla vtom kousnaci nějakou infekci (to se rýmuje XD) Všichni jen mlčky kývli hlavou jen já zas měla otázku XD
Počkej, kousnaec od Kanameho mslíš? ujistila sem se. Hanabusa kývl hlavou a odešel teď do jejich pokoje XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:19 pm

ked som skoncila zo strazenim.sla som do pokoja sa vispat.
ale aj tak som v izbe nespala.
sedela som na okne a pozerala do dialki.
pak ma to ale omrzelo a sla som sa projit po skole.(ale iba v bielych satak abi ma nikto nezbadal no neboli to saty ale bola to kosela.a prehodila som si sveter.)
Nepozorovane som sla k brane a snazila sa ju prelezt abi som mohla sa pozret do mesta.mislela som si ze aj upiri uz spia ale omil.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:26 pm

Chtěla si přelézt tu bránu, ale to tě zastavil Kaname
Yuuki? Můžu stebou mluvit? zeptal se ji celkem mile XD
Ty jsi teda slezla a čekala, co na tebe vychrlí XD
Šla by si semnou příští týden na ples? wáá Kaname pozval Yuuki na ples, který se koná příští týden XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:30 pm

he???no ja .neviem....
povedala som mu ked tu nahle som sa rozbehla spatki.
uf to bolo ovlasok.
preco sa vzdi kaname-senpai tak priblizi.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:40 pm

XD Takže jasně a stručně šli všichni spát do svých pokojů a bylo tu ráno!
Já zase spala v hale a kolem se už shromaždˇovali upíři, aby se vidali přes bránu XD
Midori probudil Hanabusova pusa na tvář XD A když ste šli za ostatníma, akatsuki předvšema prohodil
Hele, už ste někoho pozvali na ten ples co bude příští týden? zeptal se a nenápadně se podíval na Ruku-chan a přemýšlel, kdy ji pozve XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:42 pm

Jako loni bezka zůstanu na ocet, poznamenala jsem suše. NEBO MĚ SNAD CHCE NĚKDO POZVAT??zařvala jsem teatrálně a tak, aby mě slyšela celá měsíční ubytovna, kdyby mě náhodou někdo chtěl pozvat xD
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:44 pm

ked visli studenty z nocni triedi ja som ako vzdi musela odtlacat dievcata stranou.
ach jo kde je zase zero???
pomislela som si.
nahle som zbadala kanameho a radci som sa schovala.
pochvili prisiel zero.
v hlave zase sa probudili dalsie spomienki a ja som si chitila hlavu a bezala prec.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:48 pm

Na upozornění Shichi zareagoval ichijou XD (doufám že ti neva, je ale asi jediný volný XD, kdyžtak v chatu si řekni koho chceš dohodit XD)
Pak ste se vydali k bráně a to už byl slyšet zase ten hlukot a řev faninek XD Kaname si všiml, že tu chybí yuuki XD No, a já sem spala XP
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:49 pm

mimo: Takumíka rááááááda, díky ^^ můj druhý největší oblíbenec ^^
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:51 pm

Ráno mě probudil Hanabusa něžným polibkem na tvář, včerejší večer jsem si moc nepamatovala. "Hm, krásné ráno." Usmála jsem se na něj, nevím proč, ale bylo mi líp. "Nezapomeň na ty prášky." Řekl mile Hanabusa a jeden mi podal. "Prášky?" Podivila jsem se a vzala si tu tabletku. "Asi si nevzpomínáš, včera jsi omdlela. To bylo kvůli té rance na krku, mělas tam infekci, ale Toushiro san říkal, že stačí když dnes a zítra budeš brát ty prášky, za chvilku se ti to zahojí." Informoval mě s úsměvem. Tak začal další den, rychle do koupelny a pak si obléct uniformu. V hale už bylo rušno a Leila samozřejmě dál vyspávala, takže jsem si neodpustila do ní trochu šťouchnout, aby se probrala. To už Akatsuki navodil téma jménem Ples. "No jo, za týden je už ples, já na to úplně zapoměla." Prohodila jsem jen tak a zamyslela se, jaký ten ples asi bude.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 6:53 pm

zastavila som pri jednom strome a sadla si knemu .
hytila sa za hlavu a vibavovali sa spomienki. pochvili som stratila vedomie.
Návrat nahoru Goto down
Leila ^-^
Admin
Leila ^-^


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 05. 05. 09
Age : 30

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 7:06 pm

Takže, brána se teda otevírala a vy z nční třídy ste pomalu porcházeli uličkou obklopenou faninkama XD Fanina byli pěkné "mrchy" protože když si všimli, že Aido už je zabraný, začali pištět po Ichijouovi a Akatsukim XD XD
Návrat nahoru Goto down
http://soul-eaters.blog.cz
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 07. 05. 09

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 7:18 pm

ked som nabila vedomi nevratila som sa k brane vedela som ze to zero zvladne tam som sa sla skrit ale ked som viliezla na strom(sak tam bi ma nikto nehladal)som sa skrabla na nohe.
ani som si nevsimla ze som sa skrabla a ze mi tecie krv.ked som bola na strome pochvili ma to prestalo bavit a sla som na strechu skoli.
na streche bola taka mala miestnost tak som donej vliezla abi ma nikto nevicmuchal. XD


Naposledy upravil Yuuki dne Sun May 10, 2009 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 7:26 pm

Jako každé ráno se upíři z Noční třídy prodírali bludištěm faninek, které byly mnohdy až hysterické. I když se prefekti snažili, každou uhlídat nedokázali a tak se jedna šťastná blondýnka dostala k Akatsukimu. "Ohayougozaimasu Akatsuki senpai, tohle je pro vás." Začervenala se a podala Akatsukimu nějakou obálku, to už si jí ale všiml Zero a vrhl na ni zlý pohled načež ta holka co nejrychleji couvla. "Cos to dostal?" Zajímala se Ruka. Akatsuki otevřel tu obálku a vytáhl dopis, v kterém bylo napsáno: "Akatsuki senpai, prosím buďte mým tanečníkem na nadcházejícím bále. Vaše věrná a milující Aya" "Ale nic, jen pozvánka na ples." Odpověděl Akatsuki a podal Ruce ten dopis. "Ruka chan!!!!!!!!!!!" Ozvalo se najednou kdesi vzadu, to byl předseda Denní třídy, no jo, totálně zamilovaný do Ruky. "Ruka chan!! Nech mě Zero, nech mě, jde tady o lásku!! Slyšíš!!" Bránil se, když ho Zero musel násilím odtáhnout dál od Ruky. A takhle probíhala celá cesta, chudák Zero musel odchytnout každou šílenou faninku a po Yuuki ani stopa. Kaname samozřejmě šel ve předu, když v tom se zastavil. "Potřebuju si něco vyřešit, máte volno, dšlejte si, co chcete." Řekl bez většího zájmu a kamsi odešel. Pomalu setedy ten hlouček rozpustil, Rima a Shiki opět jeli na focení, Takuma se vybavoval s Hanabusou a s Midori, Akatsuki byl u Ruky a chudák Leila pořád ještě musela ležet a odpočívat, ale dlouho nebyla sama. Jakmile Zero rozehnal poslední zbytky faninek, utíkal hned za Leilo, ta byla zrovna začtená do nějakého časopisu. Potichu se tedy proplížil za ní a zakryl jí oči. "Už máš partnera na ples?" Zeptal se mile. Ale nebyl jediný, kdo se rozhodl najít si někoho na ples. Jak se tak Ruka s Akatsukim procházela, najednou se zastavil. "Ruko, chtěl jsem se tě na něco zeptat." Začal klidně Akatsuki a podíval se Ruce do očí. "Nešla bys se mnou na ten ples?" Řekl to konečně načež se Ruka trochu začervenala. "A co tvé faninky?" Zeptala se. "A co tví obdivovatelé?" Opětoval jí to Kain, načež se Ruka usmála, políbila ho na tvář a odešla.
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Shichi-chama

Shichi-chama


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 07. 05. 09
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 7:30 pm

mimo: na ten ples by už to chtělo další diskuzi, tady už se to začíná dost kupit, co myslíte? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://shichiyou-kuran.blog.cz/
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 08. 05. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitimeSun May 10, 2009 7:31 pm

Navrhuju tady dohrát k dni před plesem a ten den D zčít na novém!
Návrat nahoru Goto down
http://love-anime.forumczech.com/index.htm
Sponsored content





Cross Akademie - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cross Akademie   Cross Akademie - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cross Akademie
Návrat nahoru 
Strana 10 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire-knight :: Role Playing Game :: Hrací Místnost-
Přejdi na: